tüp bebek

sarmaşıkgülü

Kayıtlı Üye
Benim durumumda olanların çektiği çileleri çok iyi bildiğim için deneyimlerimi paylaşmak istedim. Detaylara girmeyeceğim ama IVF tedavisi ile bir bebeğimiz oldu sonunda. Bu günleri görene kadar çok sıkıntılar çektik. Allah kimseye bu sıkıntıları vermesin inşallah. Sonunda sayesinde bebeğimize kavuştuk. Size söylemem gereken şu, emin olun çok ileri teknoloji kullanıyorlar ve başta doktorlar olmak üzere herkes çok ilgili ve her aşamada bilgilendiriliyorsunuz. Türkçe tercümanları size yardımcı oluyor. Zaten giderseniz göreceksiniz oldukça popüler bir yer. Şikayetçi olduğum konular da yok değil. Bunu da anlatayım ki hazırlıklı olun. Misafirhaneyi pek beğenmedik. Oldukça tek düze bir yer. Yemek konusu da biraz alışma gerektiriyor. Yine de Avrupa**™yı çok gezmiş biri olarak söyleyeyim ki bu sorun gittiğiniz her yabancı ülkede var. Alıştığınız yemekler yok tabi ki. Ama bir bebek hayalinin gerçekleşmesi uğruna katlandığınız sıkıntıların yanında bu sorunların lafı bile olmaz emin olun. Neyse, diyeceğim o ki benim durumumdaysanız bu klinik oldukça güvenilir ve iyi bir çözüm. Hiç olmazsa gidip bir görün derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri