Türkiye:3 - Estonya:0

---> Türkiye:3 - Estonya:0

Maç Hakkında Fazla Yoruma Gerek Olmadığını Düşünüyorum, Sonuç Ortada Zaten.. Ancak Bir Konuya Değinmeden Geçemeyeceğim; Emre'ye Yapılanlara Söyleyecek En Ufak Bir Söz Yok. Sadece Üzüldüm.. Bunları Yapanların Unutmaması Gereken Şey Şudur ki; Onlar Emre'ye Değil, TÜRK Milli Takım Formasına Yapılmıştır.. Yazık..
reis bu söz bir yerden çalıntı değilmi '' Bunları Yapanların Unutmaması Gereken Şey Şudur ki; Onlar Emre'ye Değil TÜRK Milli Takım Formasına Yapılmıştır..'' kanal d spor muhabirine ait :D

Seninle aynı fikirde değilim paşam.
O Emre'nin Türk Milli takım forması altında yaptıklarınıda gördük.
emre15882c708587a35e9by.jpg
bu hareket taraftara değil basına yapılmış bir hareketti.

reis bu söz bir yerden çalıntı değilmi '' Bunları Yapanların Unutmaması Gereken Şey Şudur ki; Onlar Emre'ye Değil TÜRK Milli Takım Formasına Yapılmıştır..'' kanal d spor muhabirine ait :D

Bilmiyorum Abi Ben Maç Bitince Kapattım Tv'yi xD Ama Kim Söylemişse Doğru Söylemiş. Fenerbahçe Maçı Oynanırken Emre Yuhlanabilir Veya Protesto Edilebilir ki Bence O da Yanlış Ama Neyse... Fakat Milli Takım Taraftarlığı Ayrı Birşeydir.. O Bizim Hepimizin Takımıdır. Mesele Emre, Gökhan Veya Burak Değil, TÜRK Milli Takım Forması İle Sahaya Çıkmış Sporcular. :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri