Türkiye bu vahşeti konuşuyor!

HayaList

Bayan Üye
Üniversite öğrencisi C.A'nın kediyi katlettiği görüntüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

Eskişehir’de üniversite öğrencisi C.A.’nın, bir kafeden sahiplendiği kedi yi vahşice katletmesi sosyal medyayı ve hayvanseverleri ayaklandırdı.

C.A’nın kediyi ‘yatağına pislediği’ için öldürdüğü iddia edildi. Videoda acı içince can çekişen kedinin kendini koruyabilmek için dolabın altına saklandığı ve gencin ona yaklaşarak “sen daha ölmedin mi” demesi dikkat çekti.

Utanmaz birde videoya çekmiş.

---> Türkiye bu vahşeti konuşuyor!

Allah senin belanı versin şizofren manyak!

Gözlerim doldu yemin ederim.
Allah'ından bulsun.

Ya ne diyebilirsinki bu 'şeye'.
Ne insan ne hayvan.
Bir bucuk saat ölmesini izlemek. Bu nasıl bir psikoloji, bu nasıl bir duygu.
Ne hissettin? Hiç.

bu doğarak dünyaya gelmeyenlerden bunu..... ......... .................. ....................
neyse Allah belasını versin

Dun haberlerde izledim. Kesiye yaptiginin aynisini ona yapacaksin ve "hic" hissederek izleyeceksin.
Ama iste bizi onun gibi insanlardan ayiran duygu merhamet insaniyet. Yapamayiz tabi...
Ama en azindan buna para cezasi vermisler.
Eslerini sokak irtasinda hinca hic dovenleri bi kapidan alip diger kapidan birakiyorlar.
Insan yada hayvan cani fark etmiyor. Ikisinide ALLAH yaratti. Veren alir cani.
Ikisindede agir cezalar olmasi lazim.

Midem Bulandı Yemin Ederim yaa.. Kedileri Hiç Sevmem Ama Yazık Can o da Sonuçta..

Allah Islah Etsin Böyle Adamlari.. İnsan mısın sen :mad:

Ben videoya bakma cesareti gosteremiyorum bile.
Bir seferinde tv de japonmudur çinmidir ne haltsa onlarin yavru kediye yaptigi iskenceyi ozlemistim o gun bugun hala aklimda. Cok etkileniyorum ben o yüzden bakamiyorum.

Okumasi bile kotu :(

pislik yaa cani ruhlu.. hayvanları sevmek zorunda değilsin o zaman ne demeye besliyorsun had besliyon niye canına kastediyorsun
en kotu ıhtımal istemiyorsan at sokağa :(

bilgisayarın karşısında saatlerce oturup kan ve şiddet dolu oyunlar oynayan,korku filmleri izleyen ve kendini o film kahramanlarıyla özdeşleştiren,arkadaşlarıyla iletişimini sadece sosyal medya aracılığıyla kuran,sevgiyi bilmeyen,hissetmeyen,yaşamayan bir nesilden ne bekliyorsunuz ki? insan olmasını mı?
o sadece nefes alıp veren bir sanal figür..içindeki insan henüz doğmamış..

Cop kutularnda bulunan 3-5 gunluk olü bebekler icinde ayni tepkiyi verebilsek keske

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri