Türkler ve köpekler giremez!!!

bunların kanlarında var bi bişeylik ama bunları dinleyenlerdede vardır eminimki Allah ıslah etsin yazıkk

---> Türkler ve köpekler giremez!!!

Müziğin içine ya da herhangi bir şeyde ırkçılığın olmasından, ideoloji empozesi yapılmasından nefret ediyorum !!!,

ama bizlerin kendi düşüncelerini dünyaya sunacak, ya da bu bandin yaptıklarını yalanlayacak, onlara karşı duracak bir oluşumumuz yokki. adamlara - hoop noluyoruz kes şu müziğini- diyemeyiz,- dinlemiycem işte hıhh - deriz ama hiçbir şeye yaramaz bu...

bu insanları TÜRKLER dahi bu kadar çok dinlerken diğer milletleri düşünün bi, ne çok kişi etkilenir sözlerinden davraışlarından ve ne çok kişi TÜRKlere yapılan hakaretleri kabul eder bu şekilde
ama biz sadece hayıflanırız ve sadece grubu dinlememeye devam ederiz, ama bizim ülkemizden hiçbir tepkisel oluşum yoksa konuşmakla nereye varılabilirki, adamlar öyle önemli (dünya için, benim için berbat bir yarışma) bir yarışmaya böyle bir şarkıyla girecekler bizim onlara karşı yaptığımız bir şey yok, gücün karşısına güçle çıkarsın, çaresizliğinle ağlarsanda hiçbişey elde edemezsin , çocuk durumuna düşersin : )

Son düzenleme:

Bunları dinleyen Türk olduğunu zannetmiyorum yine kendi milletleri dinliyordur..

Dinleyen Türkün Türklügünden süpe etmek lazim Kendi Milletleri Dinliyordur

bak bunlarin ermeni oldugunu bilmiyordum...emegine saglik

D.E.R.T isimli TÜRK ROCK grubu cevabı yapıştırmıştır..

Soyu soysuz olanın sütü bozuktur..

Mecliste bizim vergilerimizle maaş alanlar bile neler diyorken elin ermenisinin demesi çok doğal.

bizde bunlari dinlemeye cok hevesliydik sanki
tiplere bak cay demle :91:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri