Ujfalusi'den Burak'a büyük jest...

c_ronaldo

Kayıtlı Üye
Galatasaray'ın bu sabah gerçekleştirilen antrenmanında Tomas Ujfalusi büyük bir jest yaparak 17 numaralı formasını Burak Yılmaz'a verdi.
tnc_6318.jpg

Galatasaray'ın Çek Futbolcusu Tomas Ujfalusi yeni transfer Burak Yılmaz'a büyük bir jest yaparak 17 numaralı formayı golcü oyuncuya verdi. Sarı-kırmızılı takımın bugün kü antrenmanında gerçekleşen olayı Burak Yılmaz mikro blog sitesi twitterdaki hesabından duyurdu.

Burak Yılmaz attığı twitinde, Bugün sabah idmanında Ujfalusi bana "17 numaralı formayı senin giymeni istiyorum" dedi. Bana sarıldı ve ben çok duygulandım sözlerine yer verdi.

Bir twit daha atan Burak Yılmaz "Kendisi için 17'nin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu yüzden kaptanın bu davranışı, onun büyük karakterinin ve cömertliğinin işaretidir." ifadelerini kullandı.

Golcü oyuncu son twitinde ise, "Kendisi için değerli olan birşeyi bana verdi. Benim burada değerli ve önemli olduğumu bir kez daha hissettirdi. Çok teşekkürler UFA" diye konuştu.

Hatırlanacağı üzere daha önce Burak Yılmaz'ın 18 numaralı formayı giyeceği açıklanmıştı.

Bu arada, Ujfalusi'nin Atletico Madrid'de oynadığı dönemde kızı 17 Temmuz'da doğduğu için, yıldız oyuncu o günden bu yana 17 numaralı formayı giyiyordu.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri