vatandaş dinlemenin adabı !

aslinda bu konu cok tartisilir sonucta su bir gercek ki hic bir zaman akp ci olmayan biri akp icin iyi konusmaz yada mhp ci olmayanda mhp icin iyi konusmaz yani kisacasi bu tartisma uzar uzar ama bir sonuca varilmaz:)

valla askim kusura bakma ama sen cok sabit fikirlisin sen iyilik melegide olarakta gelse tayip göremezsin :D:D

©ﻕΞתς яΞiš;1083012' Alıntı:
Valla ben ülkücüyüm ama biraz olsun Akp lilerin gözünden bakmak için uğraşıyorum tayyipe yok yine olmuyor iyi hiçbir şeyi yok :D

aynen abi ya bnde çok denedim ama bndende tık yok hiçbişeyi bna inandırıcı gelmiyo adamın :D

biraz daha objektıf olursan
anlarsın abla o adamda amerıka ozentısı
yaklasık 2 3 ay oluyo anlayalı
bıraz gec olsada anladım

ben niye anlamadım yav..akının dediği atgözlüğümü taktım..:D
bence amerika özentisi değil başka şeyler..ben inanıyorum adamıma:D

Son düzenleme:
©ﻕΞתς яΞiš;1085154' Alıntı:
bak onu unutmuştum hahaha

gerçi onunda parasını okullara ödenek göndermeyerek okulun ihtiyaclarını katkı payı olarak bizden alıyorlar ama neyse

Son düzenleme:
---> vatandaş dinlemenin adabı !

ATAma bak işte tam bir Türk'e yakışanı yaptı bide şu yandaki ne bak yazık ve millet biz başımıza böle adamları geçirdik bunalr sizin eswerleiniz gururduyun işte

kokoş şehirliler köylüllere laf ediyo ama o rejim yemeklerini köylüler topluyo

sosyetele selamlar;)=

Bu konu üzerinden baya bi r süre geçti fakat bende bu konuyla ilgili görüşlerimi açıklamak isterim ;

Bu iki resim arasında çok tartışılması gerkir fakat yeterli ortam müsait değil onun için yeri olduğunca kısa kesiyim ;) Vatandaş dinlemenin adabını hakaret içeren karakterlerle bu hükümet sayesinde diğerlerine göre daha çok görmekteyiz.Burdada değişik bir biçimde köylü üzerinde görüyoruz çiftçi kardeşimiz,abimiz gelmiş haklı olarak isyan ediyor neden isyan ediyor.Bu son 7 yıl içinde çiftçi hiç olmadığı kadar batak içinde bunu ben içinde olark biliyorum.Buğday örneğinden yola çıkalım mesela 7 yıl önce neydi buğdayın fiyatı 300 liraydı tonu şimdi kaç hâlâ değişmiş değil yine aynı 300 lira.Buda napıyor ister istemez milleti isyan çıkartacak seviyeye getiriyor.Diyeceksiniz neden her çiftçi inlemiyorda bu adam inliyor her çiftçinin hali böyle fakat kimse çıkıp efelenmek istemiyo efelense nolacak ananı da al git diyecek bu arkadaşın yaptığı gibi.Bir diğer uyguladığı politika yöntemide devletin küçük çiftçiyi bitirerek üst seviyeli zengin kısım çiftçiyi elinde tutmaya çalışması buda çiftçimiz için bizim için hiçte hayırlı değil Allah sonumuzu hayır eylesin..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri