vBuLLetin Arka Plana Resim Koymak

Asi Ruh

Kayıtlı Üye
KuLLandıqınız Temanın CSS AyarLarına Gidin...

Orda Arka pLan Yazan Yerin Yanında Renk Kodu Yazıyodur; #E1E1E2 Gibi...

Bu Renk Kodunun Yanına background-image: ReSim.Gif Yazın... [ ReSim.Gif Yerine ReSmin URL 'Sini KoyaCakSınız... ]

Sonra Kaydedin, Tamamdır...

---> vBuLLetin Arka Plana Resim Koymak

tskler.. umarim olur peki forumun ana safasinda katagorileri belirleyen butonlari nasil degistirebilirim ?..

evet ..yeni forum actim sizin forumuza bayildim cok guzel ve yapilmis kim yapmissa kutluyorum ,hersey cok dizayanli ..ben pek bilmedigimden ogrenmeye caliyorsum ... bu arada uye olurken bay diye olmusum degistirirmisiniz bayan olucak ....

ben dun bir yerde buldum kodlari aktiflik, guc ,deneyim ekledim ama sanirim calismiyor gorunusu normal gorunuyor ama hic oynmadi rengler yerinden neden acaba ?siin burda bakdim kodlar varmi diye bulamadim ..

Teşekkür Ederiz.

Sitemizin Sahibi özkan nickli arkadaşımız.

şuan askerde kendisi.

benimde bilgim yok.

ancak googleden katagori başLarına ikon ekLeme diye aratırsanız belki yardımcı oLur.

Keşke Yardımcı Olabilseydim Ama

Kusura Bakmayın.

bende zaten yap boz yapa yapa ogrenicem sanirim :D uyeler ne kadar katlanir bilmem tabi :D

:)

Bilenler Annelerinin Karnında Öğrenmedi

Öğrenirsiniz elbet.

anasayfadaki aktiflikden bahsedıyorsan images klasorune o indirdiğin dosyanın içindeki resimleri atıp tema değişiklik yapman lazım..posbitten bahsedıyorsan onunda bi eklentisi onuda ftpye atman lazım..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri