vbulletin ve forumlar için Rank Seti

NobLe

Kayıtlı Üye
Admin
v4p1kw.png

Co-Admin
r2suoz.png

Yönetici
2v3ki9y.jpg

Süper Moderatör

fcppqe.png

Moderatör

of3a8m.png

Özel Üye
iong5v.png

Bayan Üye

243ke8m.png

Banlandı

im5e00.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Rank Seti-NobLe

Düzeltildi .
Dipnot : yazım kayması link oluşumu

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Rank Seti-NobLe

[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] Abim Benim Diye Birşey demem ben emek hırsızlığına karşıyım sadece beğendim ve göstermek istedim ben web tasarım okuyorum neden çalimki kendim yaparım dimi ama ;)

---> Rank Seti-NobLe

Ama bu bölüm adı üzerinde "kendi çalışmalarınız" bölümü...yani kendi yaptıklarınızı paylaşacagınız bir bölüm

---> Rank Seti-NobLe

[MENTION=157498]NobLe[/MENTION] kendi çalışmalarınız kısmına açmışsın ya konuyu ondan öyle anlaşılıyor. :) Başka yere aç istersen konuyu ki yanlış anlama olmasın. :)

---> Rank Seti-NobLe

Bir konu üzerinden zaten paylaşımlarını gösterebilirsin , her logo için ayrı ayrı konu açmana gerek yok :R

---> vbulletin ve forumlar için Rank Seti

[MENTION=157498]NobLe[/MENTION] ; Bölümün Adı Kendi Çalışmalarınız, Dolayısıyla, .PSD Dosyasının Tamamen Kendi Tarafından Hazırlanmış Çizimlerini Burada Paylaşman Doğrusudur, Aksi Takdirde Konuların Kilitlenecektir.

Ben diyorum bu çocuğa konuyu açtığın yerlere dikkat et diye xD [MENTION=153273]Amor[/MENTION]

Konu Uygun Bölüme Taşınmıştır :R

Yönetici ve Süper moderatörün linkleri kırık saygı değer duslerforum üyesi..Onun haricinde ranklar gerçekten güzel ancak kaliteli bi forum kurmak istiyorsanız kendinize özgü rank yapmanızı veya yaptırmanızı tavsiye ederim..Yinede [MENTION=157498]NobLe[/MENTION] arkadaşımızın rankları gerçekten hoş..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri