Yardım Lütfen!

caglar103

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. İş yerimize 6 ay önce başlayan bir kız ile girdiği ilk günden başladık Şu an yaklaşık 6 ay oldu. Evlilik konusu filan ara sıra konuşuyoruz. Zaten her gün görüşüyoruz. Öğleden sonraları okula gidiyor (üni okuyor). Yalnız şöyle bir problem var dışarıda bir araya gelemiyoruz. Hal böyle olunca benimde canım sıkılıyor. Ama ben belli etmiyorum. Misal en son okuldan çıkınca görüşelim dedim yok dedi işim var ama sen işten çıkınca görüşelim dedi sonrada yağmur yağdı sırılsıklam oldum başım ağrıyor dedi görüşemedik. Yani iş harici bir araya gelemiyoruz. Bence istese her türlü bir araya gelir. Misal dün arkadaşlarıyla çarşıya gideceğini telde soyledi bende çarşıdayım dedim. Görüşelim istersen dedim. Verdiği cevap "bilmem" dedi. Bende gitmedim haliyle. Bir keresinde dedim "kızım sen daha benimle dışarda görüşemiyorsun verdiği cevap yüzük takmadan olmaz" İlgiyi çekiyorum sabah gelince günaydın filan demiyorum bu sefer trip yapıyor günaydın demedin diyor. Yada uzun süre aramasam niye aramadın diyor. Ama İşin içinden çıkamıyorum. Sizce bu ilişkiyi o bitirmeden ben bitirmeli miyim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
---> Yardım Lütfen!

Ben de yaşadım böyle bir şey. Yaşattım da.

Dışarıda seninle olmak istemediğinden yapıyor, yani başka açıklaması yok. Her ne kadar uzun sürmüş bir ilişkiniz olsa da bence böyle düşünüyor. Çünkü ben de yaşadım, sevilsen de seni görmek istemiyor sanırım, en azından dışarda.
Ayrıl demem tabii ki ama bir gözden geçir istersen.
Her şey umarım yolunda gider. :kk:

---> Yardım Lütfen!

Büyük ihtimalle işyerinde seninle
Okulda ve dışarda başkasıyla görüşüyodur..

Zararın neresinden dönersen kardır kardeşim iyi günler

---> Yardım Lütfen!

peki sizce en güzel ayrılık şekli nasıl olmalı.
1- hiç bir şey demeden direk boşlamak hiç bir şey dememek (en güzel tepki tepkisizliktir mantığı)
2- mesajla biz birlikte olamayız daha fazla uzatmayalım demek.

---> Yardım Lütfen!

Kardeşim bana soracak olursan ben ikisinide yapmam.
6 ay boyunca bana bunları yaşatmış birisine benim yapacağım iş okul çıkışı veya iş çıkışı takip edip bir şekilde ters bir durumdayken yakalayıp iki tokat bi tükürükle yol vermek olurdu.
Kusura bakma belkide kızın bir suçu günahı yok ama takip edip bi yargıya varmak senin gönlünü ferahlatıcak en iyi yoldur

---> Yardım Lütfen!

6 ay boyunca bana bunları yaşatmış birisine benim yapacağım iş okul çıkışı veya iş çıkışı takip edip bir şekilde ters bir durumdayken yakalayıp iki tokat bi tükürükle yol vermek olurdu.
Kusura bakma belkide kızın bir suçu günahı yok ama takip edip bi yargıya varmak senin gönlünü ferahlatıcak en iyi yoldur

+

---> Yardım Lütfen!

Kesşke böyle yapabilsem bende çok düşündüm bunu. Şu anda da çok zor bugün son sınavıydı. 15 tatile girdiler. Yani okul yok. Ancak akşamları iş çıkışı takip edecek birini bulmak lazım. Oda zor zaten akşamları hep eve gidiyor. Ama sıkıştırcam görüşelim diye bakalım ne olacak.

---> Yardım Lütfen!

Sanırım zamanında yaptığımı çekiyorum. Kız hergün gelir görüşelim derdi hergün bir bahane bulurdum. Şimdi aynısını yaşıyorum. İlahi Adalet bu olmalı :(

---> Yardım Lütfen!

En son mesajinda demissin zten ilahi adlet..

Kiza neden boyle.dvrndigini sordun mu
Belki bi sebebi vrdir cevresinden cekiniyor olabilir.

---> Yardım Lütfen!

Aldattığını düşünmüyorum açıkcası.
Belki ailesi felan görür diye korkuyodur nebilim ailesi belki baskı yapio felan bilemezssin yani
Konuş bence

---> Yardım Lütfen!

En son mesajinda demissin zten ilahi adlet..

Kiza neden boyle.dvrndigini sordun mu
Belki bi sebebi vrdir cevresinden cekiniyor olabilir.

Çekinecek bir insan değil mağazanın içinde her gelip geçmeye laf atan bir tip. En son dedim seni arkadaşlarımla tanıştırmadım daha filan dedim. Arkadaşların beni beğenmez dedi anlayamadım. Ama konuşacağım. Teşekkürler.

---> Yardım Lütfen!

Şu iki tokati kıza atmayı düşünmüyorsunuz dimi ne yaparsa yapsın bir kadına tokat atmak yakışmaz hoş değil.

Konuya gelince dışarda görüşmek istememesi normal değil kesinlikle . Takip edebilirsin yada açıkça konuşabilirsin niye böyle davrandığını sorabilirsin. Evlilik konuşmaya başlayıp dışarıda gorusmemeniz çok tuhaf ama vakit kaybetmeden konuş yokusa suruyorsa da uzatmanın anlamı yok

---> Yardım Lütfen!

Şu iki tokati kıza atmayı düşünmüyorsunuz dimi ne yaparsa yapsın bir kadına tokat atmak yakışmaz hoş değil.

Ben izmir gibi rahat biyerde büyüdüm
Doğuda,Karadenizde böyle bir aldatma durumu olduğunda olay toprakta bitiyor
Bana kalırsada toprağa gerek yok iki tokat kafidir..

Sent from my iPhone using Tapatalk

---> Yardım Lütfen!

Konuya gelince dışarda görüşmek istememesi normal değil kesinlikle . Takip edebilirsin yada açıkça konuşabilirsin niye böyle davrandığını sorabilirsin. Evlilik konuşmaya başlayıp dışarıda gorusmemeniz çok tuhaf ama vakit kaybetmeden konuş yokusa suruyorsa da uzatmanın anlamı yok

Allahına kurban. İlgiyi çekeceğim hiç bir şey yapamayacağım artık. Şayet arayıp sorarsa niye aramıyon diye. Zaten anlatırım bu şekilde bir yere varamıyoz sen dışarda görüşmek istemiyorsun derim...

---> Yardım Lütfen!

Çekinecek bir insan değil mağazanın içinde her gelip geçmeye laf atan bir tip. En son dedim seni arkadaşlarımla tanıştırmadım daha filan dedim. Arkadaşların beni beğenmez dedi anlayamadım. Ama konuşacağım. Teşekkürler.

Bu soylediginden sunu cikriyoerum goruntu olaraak uymdoginizi dusunuyor olabilir. O yuzden birlikte cikmak istemiyordur

---> Yardım Lütfen!

Ben izmir gibi rahat biyerde büyüdüm
Doğuda,Karadenizde böyle bir aldatma durumu olduğunda olay toprakta bitiyor
Bana kalırsada toprağa gerek yok iki tokat kafidir..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğu için haklı olabilirsiniz Karadeniz için öyle birşey söz konusu değil. Sizden güçsüz bir varlığa el kaldırmayi kendinize yakistiriyorsaniz da diyecek birsey yok. Hassas olduğum bir konuydu görünce yazmadan edemedim, kusura bakmayın. Iyi forumlar.

---> Yardım Lütfen!

Bu soylediginden sunu cikriyoerum goruntu olaraak uymdoginizi dusunuyor olabilir. O yuzden birlikte cikmak istemiyordur

Bilmiyorum öyle olsa benimle niye çıkıyoruz desin. Yani benim geçen gün masamda kız resmi gördü korkutma beni filan dedi yada ne bilim daha önce ayrılalım dedim kabul etmedi. Hatta ilk görüşmelerimizde beni görünce kıpkırmızı olurdu. Arabama ilk bindiğinde kalbinin çok hızlı attığını filan söylerdi. Görüntü olarak onda çok daha iyi olduğumu düşünüyorum. İşyerindende böyle diyenler oldu. Vücut geliştirme filanda yapıyorum. Ama ben sadece onu sebepsiz sevdim. Bütün olay bu.

---> Yardım Lütfen!

Bilmiyorum öyle olsa benimle niye çıkıyoruz desin. Yani benim geçen gün masamda kız resmi gördü korkutma beni filan dedi yada ne bilim daha önce ayrılalım dedim kabul etmedi. Hatta ilk görüşmelerimizde beni görünce kıpkırmızı olurdu. Arabama ilk bindiğinde kalbinin çok hızlı attığını filan söylerdi. Görüntü olarak onda çok daha iyi olduğumu düşünüyorum. İşyerindende böyle diyenler oldu. Vücut geliştirme filanda yapıyorum. Ama ben sadece onu sebepsiz sevdim. Bütün olay bu.
Aklim bska bise bise gelmio
Hyirlisi bsver uzme.kendini
Bitir gitsn

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri