Yaş farkının önemi var mıdır

Luna

Crisis♪
Bayan Üye
Herkese iyi akşamlar. Kafama birşey takıldı bunu sizlerle paylaşmak istiyorum yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim
Benim bir arkadaşım var kendisi 22 yaşında ve evlenmeyi düşünüyor. Sevgilisi 29 yaşında. Bana aralarındaki yaş farkı fazla gibi geldi onu kırmakta istemedim aranızdaki yaş farkı çok diye.. Haliyle benden de düşüncelerimi merak ediyor
Neyse benim soracagim konu sizce aradaki yaş farkı önemli midir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

---> Yaş farkının önemi var mıdır

7 yaş sorun olur hocam,zannımca :1202bu0:

Maddi,ailevi ve çevresel problem yoksa bırak yaşasın hayatı derim ben.

sonuçta yaşayarak öğreniyoruz hepimiz..

Ablamla esi arasinda 10 yas var, 10 yildir evliler gayette mutlular..
Ama kendimce 7-8 yastan fazlasi cok olur... Ha kiz 25 erkek 32 falan olsaydi daha makbul olurdu, suan kizin yasida ufak. ama anlasabiliyorlarsa sorun olmaz bence.

Kız arkadaşın ruhsal yaşına, olgunluğuna bağlı. Yaşı fazla olan erkek ilişkide genç bir kadının ruhsal olarak ihtiyaçlarını karşılamada zorlanabilir. Yaş farkı fazla çünkü.

Genelde kadınlar erkeğin güçlü, olgun ve sahiplenici olmasını ister. Bu yüzden erkeğin büyük olması avantaj da sayılabilir. Kızın olgunluğuna bağlı bu noktada. : )

Yaş farkından doğacak tek sıkıntı birinin diğerinden daha olgun tavırlar sergilemesidir. Bunaltmadığı sürece ve anlayışlı davranıldığında öğrenmeye çalışıldığında bu durum sıkıntı olmaktan çıkacaktır.

İnsanın kişiliğine göre fark eder yaşı büyüktür ama küçük olana ayak uydurup anlaştıkları sürece sorun yok

35 yaşında olup 20 gibi davranan insan da var,
20 yaşında olup 35 gibi davranan insan da var. ^^

Söyleyeceklerim bu kadar. Anlaşabiliyorlarsa ve bunu sürdürebileceklerini düşünüyorlarsa, mesele yoktur.

22,29 arada çok yaş farkı yok sorun olmaz..
Mesela 22 yaşında bir kızla 40 yaşında bir erkek olamaz..
Erkek yaşıyacağı herşeyi yaşamıştır, kızın yaptıkları erkeğe cocukca gelirr.. olmazz.
Adamın pilli biter :3dthl::I

29 una gelmis bir erkek ne istediginin farkindadir
22 yasin civil civil olmasi onu mutlu ediyorsa kime neyki..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri