Yasaklı Listesi

Lilith

Daughter of the Void
Admin
Her üyenin profilinde bulunan bir özellik, belki ne işe yaradığını bilmeyenler olabilir. (Örneğin ben bugün kullanmaya başladım)

Mesajlarını görmek istemediğiniz üyeleri bu listeye ekleyebilirsiniz.

Siz üyenin yazdıklarını görmeyeceksiniz, ama bu sadece sizin için geçerli karşı taraf yazdıklarınızı görebilir. Ama üye sizin onu yasakladığınızı siz bir yerlerde yazmadıkça bilmeyecek.

Bir üyeyi yasaklı listenize eklemek için;

Profilinize girin solda " yasaklı listeniz " olacak tıklayın. Yasaklamak istediğiniz üyenin nickini Listeye üye ekle bölümüne yazıp evet'e basın. Üye engellenecek :)

98831035.jpg

Üyenin mesajları alttaki resimdeki gibi gözükecek. Üyenin ne yazdığını görmek istediğinizde gizlenen mesajda " mesajı göster" e basıp okuyabilirsiniz, okuyup okumamak sizin isteğinize bağlıdır. Her hangi bir mesajda üyeyi yasaklı listemden çıkart'a basıp eskiye dönebilirsiniz. :)

65185247.png

Son düzenleme:
---> Yasaklı Listesi

Güzel bir konu olmuş şuan için kullanmayı düşünmüyorum :) Teşekkürler Eda'cım

Son düzenleme:
---> Yasaklı Listesi

himm guzel bir yontem ama ogrenmekte gec kaldik :) suan icin gerek yok kendi adima
seninde life'i yasakladigini ogrenmis olduk :) hihih

---> Yasaklı Listesi

:)

Bilmiyordum bende bu şekil oldugunu engelliyorsun bir daha davet filan gönderemiyor gibi bişi düşümştüm iyi oldu ögrendiğim.

Teşekkürler...:R

---> Yasaklı Listesi

iyi oldu öğrendiğim

---> Yasaklı Listesi

Benim yarıyor valla. Senin adına sevindim. xD
Edit: Bu arada çok çok teşekkür ederim Mastor. (ve Innocence ve Lolamera xD)

Son düzenleme:
---> Yasaklı Listesi

Güzel bi uygulama sayende ögrenmiş oldum :D :D ama kullanıcagımı sanmıyorum teskurler bilgilendirme için .d

---> Yasaklı Listesi

Gayet güzel bir uygulama, benim işime yaramayacak olsa da yararlanabilecek arkadaşlarım adına sevindim :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri