Duyuru Yeni Özellik ''Tag Ekleme'' Forumumuza Hayırlı Olsun.

ParadokS

Kayıtlı Üye
Evet değerli üyelerimiz bildiğiniz gibi forumumuzda tag ekleme özelliği eskiden belli vardı fakat bunu bir tek yöneticiler ekleyebiliyordu ve belirli kuralları vardı. Yenilenen forumumuzla birlikte artık istediğiniz tagları siz ekleyebileceksiniz. Bunun için kısa ve genel kurallarımızı hatırlattıktan sonra nasıl tag ekleyeceğinizi anlatacağız;

Kurallar

- 50 ve Üstü Mesaj Sayınızın Olması.
- Yazdığınız Tag Kelimesinde Küfür, Argo, Siyasi, Hakaret vb. Kelimeler Bulunmaması. Bu Tip Taglar Eklediğinizde Uyarı Alabileceğinizi yada Forumdan Uzaklaştırılabileceğinizi Lütfen Unutmayınız.

Nasıl Tag Eklerim ?

1djk6p.jpg

Öncelikle sağ üst köşede ok ile gösterilen yerdeki '' Üye Kontrol Paneli '' yazan yere tıklıyorsunuz.

Daha sonra açılan ekrandan sol köşede ok ile gösterilen yerdeki '' Profili Düzenle '' yazan yere tıklıyorsunuz.

Yine devamında açılan ekranda hemen tam önünüzde ok ile gösterilen '' Kişisel Rütbe '' yazan yerdeki kutucuğun içerisine eklemek istediğiniz tagı yazıp en aşağıya inerek '' Değişikleri kayıt et '' e basıyorsunuz ve işlem tamamlanıyor.

Son olarak bu özelliği forumumuza kazandıran kurucumuz [MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] ' a çok teşekkür eder,

Hepinizin bu yeni özelliği beğenmeniz ve kullanmanız dileğiyle.

Zaman içerisinde yapılacak tüm yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın !

DF YÖNETİM.

Cevap: Yeni Özellik, '' Tag Ekleme '' Forumumuza Hayırlı Olsun.

oh bu da cok ıyı olmus :D renklendırme yapabılcekmıyız?
tesekkurler

Cevap: Yeni Özellik, ''Tag Ekleme'' Forumumuza Hayırlı Olsun.

Max Karakter adeti 75 adet olarak güncellenmiştir.

Cevap: Yeni Özellik, ''Tag Ekleme'' Forumumuza Hayırlı Olsun.

vay bu çok iyi teşekkürler

---> Yeni Özellik, ''Tag Ekleme'' Forumumuza Hayırlı Olsun.

çok iyi olmuş bu :)

Sana rastladığım gün susuzdum yalnızdım, bir çırpıda içtim gözlerini.

kalın ortalanmış bir şekilde ekler misiniz.

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri