ygs lys sınavı bilgisi olanlar yardım lütfen

qmz

Bayan Üye
Anadolu Teknik lisesi öğrencisiyim ygs-lysye hazırlanıyorum.Dersaneye gidiyorum.
sorum şu; bölümüm bilişim teknolojileri ben hemşirelik yada bilgisayar öğretmenliği okumak istiyorum.Fakat 2 bölümde ygs den alıyor.ben lys ye girmicekmiyim yani ?
kafam karışık tırlatmak üzereyimhahaha

az çok bilgisi olanlar yardım lütfen.

---> ygs lys sınavı bilgisi olanlar yardım lütfen

2 bölümde ygs'den alıyorsa lys'ye girebilirsin ama girmen puanını etkilemez ilk girdiğin sınav üzerinden değerlendirilirsin yani boşuna girmiş olursun..

Anadolu Teknik lisesi öğrencisiyim ygs-lysye hazırlanıyorum.Dersaneye gidiyorum.
sorum şu; bölümüm bilişim teknolojileri ben hemşirelik yada bilgisayar öğretmenliği okumak istiyorum.Fakat 2 bölümde ygs den alıyor.ben lys ye girmicekmiyim yani ?
kafam karışık tırlatmak üzereyimhahaha

az çok bilgisi olanlar yardım lütfen.

Okulunuzun rehberlik hocası yok mu ? En doğru bilgiyi o verir sana, bire bir konuşman daha yararlı olur bence.

Yinede cevabını bulursun burada, birisi yardımcı olur birazdan ama ben rehberliği tavsiye ediyorum ;)

Lysye mesLekler girmiyor Bildigim kadarıyla Saglık ve meslekler Ygsden SorumLu :)

ygs ile alıyorsa lys ye girmene gerek yok isteğine bağlı girip girmemek. girdiğinde düşük alsan ,yüksek alsan senin istediğin puana etkisi olmayacak.

Okulunuzun rehberlik hocası yok mu ? En doğru bilgiyi o verir sana, bire bir konuşman daha yararlı olur bence.

Yinede cevabını bulursun burada, birisi yardımcı olur birazdan ama ben rehberliği tavsiye ediyorum ;)

rehberlik hocam yok okulda.Kafama takıldı birden akşam akşam ya.verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.

bu arada 4 yıllık hemşirelik fakülteleri mf den alıyor değilmi?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri