Yok böyle rekor!

karagümrük

Kayıtlı Üye
Galatasaray, Süper Lig tarihi boyunca en kötü derbi performansını sergiledi.

Bu sezon 6 maçta, 5 yenilgi, 1 beraberlik alan Cim-Bom sadece 1 puan elde etti..

Galatasaray dün akşam Beşiktaş’a mağlup olarak, lig tarihi boyunca en kötü derbi performansına imza attı.

Bu sezon ezeli rakipleri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’la ligde 6 kez karşılaşan sarı-kırmızılı takım; 5 yenilgi ve 1 beraberlikle sadece 1 puan aldı. Cim-Bom daha önce yalnızca 1981-82 sezonunda 6 derbi maçta da galibiyet elde edememiş, diğer sezonlarda ise en az 1 derbiyi kazanmıştı.

Galatasaray 1981-82 sezonunda 3 beraberlik ve 3 yenilgiyle 3 puan toplamıştı.
Sarı-kırmızılılar, 31. haftası oynanan Süper Lig’de 4 büyükler içinde bir sezonda en fazla yenilgi alan takım rekoruna da ortak oldu. Cim-Bom ligdeki 16. yenilgisini dün akşam Beşiktaş’a karşı aldı. Trabzonspor 2001-02 sezonunda 34 maçta, 16 kez sahadan yenilgiyle ayrılmıştı. Galatasaray son 3 haftada 1 yenilgi daha alırsa korkunç rekora tek başına sahip olacak.

---> Yok böyle rekor!

BAAANK ASYA BİRİNCİ LİG BiRİNCİ LİG BANK ASYA !

Hani Bank asyaydı ne oldu...Sizler hayallere fazlaca kapılmasaydınız iyi olurmuş ayrıca bir gün tuttuğunuz takım aynı GS gibi olursa şaşırmayın...

Ne oldum demeyeceksiniz ne olacağım diyeceksiniz..

GS yi FB yi, BJK yi, TS yi kimse kolay kolay düşüremez...

Bundan sonra boşu boşuna hayal görmeyin veya böyle bir şeyi istemeyin yoksa sizin takımınız da böyle bir duruma düşerse ki... o zaman GS yi daha iyi anlarsınız...

Son düzenleme:
---> Yok böyle rekor!

Çelişkili cümleler kurma sanki Şampiyonluğa oynuyor gibi konuşuyosun xD

Neresi çelişki bu yazının.. Doğru dürüst oku ve algıla ki sonra çelişkiden bahset..

Ayrıca burada horozlanma ve GS forumunda yazı yazacaksan kışkırtıcı yazı yazma, git hangi takımı tutyorsan o forumda yazı yaz.. Orada kimi istiyorsan kışkırt..

---> Yok böyle rekor!

Neresi çelişki bu yazının.. Doğru dürüst oku ve algıla ki sonra çelişkiden bahset..

Ayrıca burada horozlanma ve GS forumunda yazı yazacaksan kışkırtıcı yazı yazma, git hangi takımı tutyorsan o forumda yazı yaz.. Orada kimi istiyorsan kışkırt..

Hadi len ordan xD

---> Yok böyle rekor!

Hadi len ordan xD

Sana yedirtirim o leni , sen kimsin de bana o kelimeyle hitap ediyorsun sana anlayacağın dilden yazarım ama bu foruma bu yakışmaz....ayrıca sana değmez bile..

Sanrım yaşın küçük ama başlattırma leninden doğru dürüst yaz, edebinle yaz ne yazacaksan ...

Senin seviyene düşmeyeceğim aklı sıra gırgır geçtiğini mi sanıyorsun sana o kelimeyi yedirtirim doğru dürüst yaz...Yazmasını bilmiyorsan gideceğin yer belli göreceğin de..

Daha çok şeyler yazarım, yazardım da hatta küfürsüz de yazarım senin anlayacağın dilden yazarım iş büyür ama benim için değil senin için büyür...

Bundan sonra benimle muhatap olma ha olacaksan olma yoksa iş büyür.. Korkttun mu korkma aklın varsa korkma ama yazdığına dikkat et.. Saygı ve sevgi içinde yaz ne yazacaksan bana saygın yoksa benim zaten bu kafanla sana saygım olamaz bile..

Ben bir adama bakarım adam mı diye sonra yazdıklarına..

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri