Yokluğundan Kalan Öyle Biri İşte...gkhnn

gkhnn

Kayıtlı Üye
erhaba Gönül Dostlarım Ben Gökhan … Kısaca Kendimden Bahsedeceğim Sizlere…

Adı= Gökhan

Doğum Yeri= Tekirdağ/Çorlu

Doğum Tarihi=15 Ocak 1993

Okuduğu İlkokul=Çorlu Aziz Günden İlköğretim Okulu

Okuduğu Ortaokul=Çorlu Özel İdari Cumhuriyet İlk Öğretim Okulu

Okuduğu Lise=Çorlu Mehmet Rüştü Uzel Anadolu Teknik Anadolu Meslek Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi

Mezun Olduğu Bölüm=Makina Teknisyenliği / Cnc Torna – Freze

Neden Şiir?= Şiir Benim İçin Kendimi İfade Yöntemidir. Biraz İçe Kapanık Biri Olduğum İçin Dertlerimi Hislerimi Kimseye Anlatamam ki Sadece Şiirlerimde Anlatırım ve Bir Yazımda da Dediğim Gibi “Şiir Yazmak Süslü Kelimeleri Bir Araya Getirmek Değil İçinden Geçenleri Düzgün Bir Şekilde İfade Etmektir…”

Kitap Denemelerin Oldumu?= Evet. İstanbul’da Olan İsmini Vermek İstemediğim Yayın Evlerine Taslak Şeklinde Şiirlerimi Gönderdim Fakat Şiir Kitapları Tutulmadığını Daha Çok Romanların Tutulduğunu Dile Getirerek Kibar Bir Şekilde Reddettiler…
icon_smile.gif

Roman Yazmayı Denedinmi?=Hayır Denemedim. Çünkü Roman Yazmak Çok Zor Bir Sanattır. Ayrı Ayrı Karakter Yaratıyorsun Karakterlere Ayrı Ayrı Özellikler Yüklüyorsun Hepsini Ayrı Ayrı Olaylarla Bir Birlerine Bağlıyorsun Bu Bağladığın Karakterleri Bir Döngü Etrafında Döndürüyorsun ve Laf Aramızda Ben o Kadar Zekaya Sahip Değilim
icon_smile.gif

Yazdığın Şiirleri Beğeniyormusun?= Aslında Hayır Beğenmiyorum.

O Zaman Niye Paylaşıyorsunuz?=Arkadaşlarımın İstekleri Üzere Paylaşıyorum Onlar Sağolsunlar Beğeniyorlar…

İlham Aldığınız Kişiler?=İlham Perisi Diyerek Soğuk Bir Espiri İle Başlamak İstiyorum… İlham Aldığım Kişiler Değilde Olaylar Olarak Bakıyorum Ben Aşktan Ayrılıktan Yalancı Sevgililerden Genellikle İlham Alıyorum…

Sevdiğiniz Şairler?= Sevdiğim Şairleri Üstad Diyerek Başlamak İstiyorum İznizle.

-Üstad Atilla İLHAN

-Üstad Cahit Sıtkı TARANCI

-Üstad Orhan Veli KANIK

-Üstad Can YÜCEL

-Üstad Nazım Hikmet RAN

-Necip Fazıl KISAKÜREK

-Üstad Özdemir ASAF

-Üstad Bedirhan GÖKÇE

-Üstad Selçuk YÖNTEM

Teşekkür Ederim Gökhan S.

Yukarıda Biyografimi Sundum Şimdi İse Sizlere Kendimden Geriye Kalanları Anlatacağım...

Şiir Yazdığım Kadar "ANADOLU ROCK ve METAL" Müzikler Dinlerim Tabi Yazdıklarım Şiirlede Değil "HİKAYE, KÖŞE YAZISI, BAŞLIKSIZ SÖZLER" Yazarım. Serbest, Özgür Bir Kişiliğim Vardır. Şizofreni Biriyimdir Ayrıca. :) Koşmak, Zıplamak, Atlamak vb Şeyleri Yapmayı Severim. Başlığa Gelirsek Eğer Sadece Merak Uyandırmak İçin Yazdım :) Şimdilik Bu Kadar Aklıma Gelen Olursa Devamını Burdan Getiririm :) Kendinize İyi Bakın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Yokluğundan Kalan Öyle Biri İşte

Memnun Oldum Gökhan Kardeşim :)

Ama Forumda Soyadı Vermek Yasak, Konudan Ve İmzandan Kaldırabilir misin Sana Zahmet :)

---> Yokluğundan Kalan Öyle Biri İşte

memnun oldum gökhan :)

Kişisel sayfa başlığınızda sadece nikiniz yazacaktır . Bölüm kurallarında yer alan bir bilgidir. :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri