Yoksun

Gülümse.

Bayan Üye
Yoksun..
Ben yine eksik . Bir parçam kayıp. Sanki gelecek ama niyeti yok gibi. Sanki yolda bi başkasını bulmuş gibi ama benim parçamı da yanında götürmüş gibi..
Sen yoksun . Uykularım hep bölük pörçük. Bağırarak uyanıyorum hep annem yatıyor kardeşimin yatağında. Sayıklıyormuşum hep rüyamda. Annem neler oldu deyip duruyor. Anlatamıyorum.
Sen yoksun . Evde hiç yeşil çay yok. Şarkılar yok , televizyon yok , dışarısı yok , kitaplar yasak. Bir tek terliklerim var çünkü sen yoksun.
S.. y….. . Bir kez daha yazmaya mecalim yok. Gözlerim hep buğulu. Artık yanaklarım gözlerime hiç yaklaşmıyor. Etraf deniz kokmuyor . Mutfak yeşil çay… Hayallerim yok , yastığım hep ıslak. Uykularım yok , unutkanlığım çoğaldı bazen yüzünü bile hatırlayamıyorum..
Ben kimi çok sevip kaybetsem yüzünü unuttum. Sen başkasın demek istiyorum. O da geldi diyorum , o da mutlu etti , o herkesten daha çok mutlu etti ama o da gitti . Sanırım başkasın , evet. Canımı en çok sen yaktın. Sensiz bir gün geçirmedim şimdi hiç yoksun. Telefon numaran değişmiş. Gülüşünde değişmiştir umarım , gülüşünü sevmesin benden başkası.
Ve hani sen yoksun ya sevgilim , hani kalbim paramparça . Hani uykularım yok. Hani her adın aklımdan geçtiğinde nefesim böyle içimde kalıyor hani içimi çekiyorum ya.
Sen gerçekten yokmuşsun sevgilim , aslında hiç bende olmamışsın , hiç​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri