Gizli! Yönetim Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[MENTION=145777]olay ufku[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] olur her türlü fikre açığım. Ama ilk önce yönetimde kimler var kimler yok bunları detalı öğrenirsek ve ilk önce bir araya gelmemiz gerekiyor. Kolay gelsin.

bal_böceği süper admin
Lilith kurucu
-oZKan kurucu
olay ufku admin
bluee süper moderatör
InnoCence admin

DF yönetimiz bu kadardır

Merhaba
Ben Ayşegül.
Bal_böceğinin ablası [MENTION=151672]bluee[/MENTION] nin eşiyim :)
Aile boyu burdayız. İnşallah forum eski neşesini bulur.
Banlı üyeler konusuna deyinilmiş bu bence de faydalı olabilir.

[MENTION=145777]olay ufku[/MENTION]
Sağol kardeşim, hoşbulduk.
Selam olsun herkese, tekrardan merhaba.

Bu sene forumda yılbaşı çekilişi yapılmasını istiyor musunuz? Isteyen arkadaşların ödül önerilerini alıp beraber karar verelim.

Merhaba arkadaşlar, ekselans.55 nickli üye muhtemelen eski hesabı olabilecek bir hesabın erişimini sağlamak isterken biraz sabırsız ve sert davranma hatasına düştü. Normalde kişi doğruluğundan emin olduğum durumlarda direkt şifre değiştirip yardımcı olmaya çalışırdım. Nick değişimlerinde bile esneklik gösterdiğim oldu kendi kararlarımı alıp. Fakat bazı arkadaşlar insiyatif gösterilmediği en küçük durumlarda hemen pençelerini çıkartıp zehirlemeye çalışıyorlar.

Arkadaş email adresini doğrulayamadı,
Hesapların doğum tarihleri ve şehir bilgileri birbirinden farklıydı.

Üye şurada kendisine cv oluşturmuş; https://www.duslerforum.org/548389-dj-ekselans.html#post4625575

Bu cv'de daha önce çalıştığını iddia ettiği 2 yeri ona sorduğumda hem ben hem de forum adına sağlam bir hakarete uğradım. Bu durumda "beyefendi beni yanlış anladınız" diye söze başlayamazdım. Zira arkadaş, forumun içeriğine de sözleriyle saldırıyor. Zaten ss'leri okuyunca anlayacaksınızdır.

Benim için can sıkıcı bir olaydı ama hakarete ve saygısızlığa karşı tahammülüm yok. Sizlerin de olacağını sanmıyorum.

Screenshot by Lightshot
Screenshot by Lightshot
Screenshot by Lightshot
Screenshot by Lightshot
https://prnt.sc/qwiiv4

Jön Türk' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba.
Kuralları ihlal ettiğimi,beni yasaklayacağınızın farkındayım ancak bilmeniz gereken bir iki şeyden söz edip ayrılacağım zaten.

Öncelikle siteyi alan veya satan kimseyi tanımam bunu belirteyim.

Belki birçoğunuzdan eski kayıtlı üyeyim.Ancak sitenin durumu malum oldukça sakin.Herkim de satın aldıysa forumda tema kodlarına gizlenmiş eskort sitesi linkleri var.Chroma tarayıcınızdan sağ tıklayıp kaynak görüntüle dedikten sonra en altta bu site adreslerini görmeniz mümkün.

Forum sitelerinin çoğu burası gibi dağılmış,bir kaç üyenin sizler gibi emekleriyle ayakta durmay çalışıyor.Ancak farklı işlere hizmet edilmeye başlanmış.

Kısaca belki beni tanır belki tanımassınız.Sizleri yöneticisi dahi olmadığım,aktif ve illegal işler dönmeyen güzel bir platforma davet etmek istiyorum.Gelin emeklerinizi böyle yerlerde heba etmeyin.

Selametle.

ForumDenizi.Com - Genel Forum Sitesi, Güncel Forumlar

Bu mesaj sizlerede gelmiştir diye düşünüyorum.
Konu şu idda etttiği gibi bir durum var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri