Gizli! Yönetim Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Yönetim Sohbet

birdaha üst üste rep veren olursa 5 ten fazla 24 saat banlayın ve konusunu acın

üst üste rep vermek sebebı ıle. vs dıye screenıde usttekı gıbı ekleyın. dıgerlerıne ders olsun.

aysegul dedın seyıde anlamadım uzun okuyamadım ıncelemek lazım semıh ınceler ok derse yaparsınız

Ben Artık Karışmıyorum.. Banı da Açtım ..

---> Yönetim Sohbet

Hayır nedir bu anlamıyorum kendi fikrimizi söylemeyecekmiyiz ? hemen yetkimi alın...bu kadar cıt kırıldım olmayın kardeşim evet bana göre luzumsuzdu bende onu söylüyorum kimse kimseye 2 laf edemicekse bu oda ne işe yarıyor ? böyle bir kural oldugunu yönetimdeki bizden başka kim biliyor ? burada konuşuyoruz tamam banlayalım diyoruz..üyelerin haberi var mı ? kurallarda yazıyor mu ? hayır yazmıyor ...üye nerden bilecek ban sebebi oldugunu...buradaysanız karışacaksınız herkes karışacak...Bende karışmayayım o zaman semihle özkan karışsın en güzeli o

---> Yönetim Sohbet

Hayır nedir bu anlamıyorum kendi fikrimizi söylemeyecekmiyiz ? hemen yetkimi alın...bu kadar cıt kırıldım olmayın kardeşim evet bana göre luzumsuzdu bende onu söylüyorum kimse kimseye 2 laf edemicekse bu oda ne işe yarıyor ? böyle bir kural oldugunu yönetimdeki bizden başka kim biliyor ? burada konuşuyoruz tamam banlayalım diyoruz..üyelerin haberi var mı ? kurallarda yazıyor mu ? hayır yazmıyor ...üye nerden bilecek ban sebebi oldugunu...buradaysanız karışacaksınız herkes karışacak...Bende karışmayayım o zaman semihle özkan karışsın en güzeli o

Ablacım Canım Çok Sıkkın.. Evet Çıt Kırıldımım Şuan Dokunsan Ağlayacağım..

O Yüzden Bu Konunun üzerine durmak istemiyorum..

Kimseyi Kırmak , Kızdırmak , Üzmekte İstemiyorum

---> Yönetim Sohbet

Olan oldu giden gitti tamam burda bütün üyeler eşittir ama biz özen göstereceğiz bazı üyelere gönül kırmak diye birşey var inno sen zor bir döneme girmiş olabilirsin hepimizin var dönemleri zaman zaman ama yansıtmıyoruz bu durumda bende o repleri alan kişi olarak kendimi suçlu gibi hissettim haberim olmadığı halde ayrıca dün ben repleri takip etmek için buraya yazdım nereden olduğuınu bile bilmiyordum bunu öğrendikten sonra sende sanırım benim replere bakıp direkt banı atmışsın insan kendini suçlu hissediyor

Bu durum benide çok üzdü

---> Yönetim Sohbet

Kurallarda Yok Diyenler. GENEL Forum Kurallarini Tekrar Okusun.

Forum'da Gereksiz Yere Reputation ( REP ) Vermek Yasaktır Tespit Edildiği Taktirde Uyarılmadan Reputation ( REP ) Düşürülcektir.

Ban diye birşey yazmıyor Semih biz biliyoruz kimseyi bilgilendirmedik henuz

---> Yönetim Sohbet

Yigiti banlamışsın @InnoCence rep meselesi yüzünden...şaşırmakla birlikte kızdım söylemeden gecemicem biz reklam yapoıldıgında yada bizlerden açıkça msn istendiginde bile üyeyi bire bir uyarmadan banlamıyoruz o kızılateş olsun sürekli videosunu link vererek konu açan beachtürk müdür nedir o üye olsun başkaları olsun her türlü kual ihlaline defalarca tahammül ediyoruz üyeyi etiketleyerek uyarıyoruz ama 5 sefer üst üste rep verdi diye üye banlamak bana hiç adil gelmedi...bu rep meselesinin yasaklandıgını söylemek için üye banlamaya luzum yoktu bir konu açıp bilgilendirebilirdik insanları...3 5 dakika arayla 24 ocakta 5 sefer rep vermiş yigit, dün de 3 sefer vermiş yine zaman aralıklı...özkan 5 seferden fazla kimse rep vermicek demişken ve üyeye hiçbir şekilde bunun yasaklandıgını söylemeden o kadar şeye göz yumup sabredip defalarca üyeleri uyarmaya calışıyorken bu saçma konu yüzünden bir üye banlanıyor ve bu üye benim yalvararak foruma getirdigim kişi...üzülmedim dersem yalan olur üzüldüm ve kızdım, kimseden torpilde istemem bunu herkes bilir ama dedigim gibi o kadar önemli durumlarda bile üyeleri defalarca etiketleyip uyardıgımız halde eger hala ciddiye alınmıyorsak o zaman banlıyoruz...Senin benim hepimizin önünde argo konuşmalar kavgalar herşey oluyor biz araya girip sabrediyoruz en azından ben böyle yapıyorum, üye banlamak bu kadar kolay olmamalıydı bugune kadar kural ihlali yapmayıp kendi kendine takılan bir üyeyi sırf üst üste 5 6 sefer rep verdi diye uyarısız hiçbirşeysiz uzaklaştırmamalıydık ben bunun için burda bulunmuyorum , keşke benim herkesi idare ettigim kadar sizde idare etseydiniz...neyse olan olmuş, ben dün gece ögrendim düşüncelerimi söylemek istedim eger yazmazsam hakkınızda sui zann etmiş olurdum... Ha bu arada haber vereyim Yigit artık gelmiyor foruma..bilginize...banı süresiz yapabilirsiniz...Hayırlı Sabahlar

--- ust mesaja ve tum yorumlara yazıyorum..

- genel kurallarda ozellıkle yazmasına gerek yok. sız yonetıcı degılmısınız ? yonetım odasına her yazılanı okumuyormusnuz. ben mesajla devamı olursa 1 gun banlayın herkesede ders olursun uyarısız banlayın dedım. tum yonetımde okudu bunu suan kımse kımseyı elestırmesın. bu konuda haksızsın melek sultan..

- bızden aldıgı talımatla yetkı uygulamıs aysegul kafasına gore degıl ayrıca bırbırınızı elestırmeden daha once arasıtın emın olun sonra uyarın...

- ban doğru bir karardır. sorun yoktur. genel kurallarada eklerız sımdı buysa sorun ;) ..

---> Yönetim Sohbet

Ben kendi fikrimi söyledim sanırım buna hakkım var , burada ne konuşulursa konuşulsun hiçbir üyeyi uyarısız banlama taraftarı degilim dedim hala da aynı düşüncedeyim...Kendi adıma kural ihlali yaptıgım çok var o zaman bu konuda en az 10 üye banlamam lazım 5 seferden fazla rep verildigi için ama herzaman dedigim gibi banlama taraftarı deiglim hele ki rep meselesi yüzünden...Bir burada çok şeye göz yumup sabrediyorsak bu rep konusu bunların en hafifi olanıdır bence...Hele ki aktif üye ve bunun ban sebebi oldugunu bilmeyen bir üyeyse bize düşen uyarısız banlamak degil bunun bn sebebi oldugunu bildirmekti...Ama tekrar söyleyeyim konu yigit degil başkası da olsa tavrım aynı olurdu ve yigitin bu ban yüzünden siteye gelmeyecegini söylemesi beni üzdü cünkü ben onu çok zor getirmiştim...Benim düşünceme tersti olanlar bende bunu dile getirdim...benim bir admini uyarma durumum yok zaten...neyse durum anlaşıldı benim açımdan...daha fazla söyleyecegim birşey yok herkese iyi günler dilerim

---> Yönetim Sohbet

yapılan hataları uyardıgımız ıcın bu sıteye gelmeyecek uye zaten gelmesın. kural tektır. ıstısna olmaz. kendısıne hayatında basarılar dılerız trıp yapmıs sadece ıkı gun sonra bota yakalanır yenı bır nıckle ;)

---> Yönetim Sohbet

Galiba Herkeze Tek Tek Açıklama Yapmak Zorundayız Artık.

Ama Kendimi İfade Edemediğimde Çekilmez Biri Olur Çıkarım.

Gaye'de İnceden Sitemde Bulundu.

Kurallarda Banın Geçmediğini Veya Kuralları Okumadığını.

Adı Geçen Arkadaşı Şahsen Tanımam

Lakin İyi Biri Olduğundan Şüpem Yok, Bir Kaç Sohbetimizde Oldu Kendisiyle.

Genel Forum Kuralları Konusunu İncelediğinizde Göreceğiniz Üzere

Forum Kurallarını Güncellediğim de Anasayfa da Genel Forum Kuralları Güncellendi Lütfen Okuyunuz Diye Duyuru Geçtim.

Üst Üstede Forum Kurallarını İki Kere Mesaj Yazmış, Okuyun Lütfen Diyede Rica Etmişim.

Daha İnsanları Nasıl Bir Uyarı Vermemizi Bekliyorsunuz Anlayamadım?

Tam 2 Hafta O Duyuru Anasayfada Kaldı

Herkez Zahmet Edip O Kuralları Okumak Zorunda.

Ben Forum Kurallarına Aykırı Birşey Yaparsam

Veya Yapmışsam Söyleyin.

Ben Site Sahibi Olduğum Halde Kurallara Uyuyorsam

Herkezde Uymak Zorunda Kusura Bakmayın.

Herkezin İşi Gücü Var

Herkezi Tek Tek Uyaracak Değiliz.

Zaten Bu Rep Konusundada Yönetim Dahil Son Zamanlarda Bi Abartı Haline Geldi

Sebebi Nedir, Nasıl Bir Takıntıdır Anlamış Değilim.

Forum Kuralları Açık

Yukarıda Yazılanları Forum'a Üye Olurken Kabul Etmiş Olursunuz , Okumayanlar , Okumuş Olarak Kabul Edilcektir..

Yukarıda Yazılanlar Hakkında Olumsuz Düşünenler Sağ Köşeden " Cıkış " Yapabilir.

Kimseyi Zorla Tabiki Tutamayız

Ancak Ban Konusunda Bende Açık Söylemek Gerekirse Yanlış Yapıldığını Düşünmüyorum.

Herkese Yeteri Kadar Zaten Birşeyler Tanınmıştır

Ki Biliyorsunuz Foruma Ad Soyad İle Üye Olmak Yasak

https://www.facebook.com/YGTBRCAN?fref=ts

Bu Arkadaşın Nikide Facedeki İsmide Aynı.

O Yüzden Herkeze Zaten Yeterli Ölcüde Birşeyler Tanıyoruz.

İyi Birisi Olduğu İçin Sorun Yapmadım Kendi Açıma ;)

---> Yönetim Sohbet

Alın Kendiniz Bakın . Ben Ellediğim de Laf Oluyor . Ben Bildiririm Sadece ..

http://www.duslerforum.org/showpost.php?p=4326821&postcount=17370

yine dayanamadım mesajın içeriğini düzenledim

paylaşılan resim

379326_529877573699237_469233157_n.jpg

Uyarı Vermeden Kimse ile ilgili işlem yapmicam .. kimseyi karşıma almak istemiyorum.

Hatalı Bir Davranışım Olursa Gerekeni Yapınız Lütfen.

Son düzenleme:
---> Yönetim Sohbet

Ayşgl o zaten ıslem yapılacak bır sey degıl sende abartıp trıplere gırme ufak bısıde.

- edıtlersın mesaja edıtlenme sebebını yazarsın kapanır buraya tasımayın hersyi

---> Yönetim Sohbet

Ayşgl o zaten ıslem yapılacak bır sey degıl sende abartıp trıplere gırme ufak bısıde.

- edıtlersın mesaja edıtlenme sebebını yazarsın kapanır buraya tasımayın hersyi

Abartıdan Tripten Değil ya .. Desteksiz Bir İş Yapmadığımı Anlatmak İstedim
Örnek Üzerine.

Peki Sayın Kırmızı Teşekkürler :cy(19):

hafta konuyu ; InnoCence

hafta üyesi ; SuqArbOy

Fatih Ben konuk Oldum Tekrar Yapmazlar :R
SuqArboy aktif değil uzun süredir ve haftanın üyesi olmuştu zaten

Haftanın Konuğu ve Üyesi Önerileri Olanlar Var mı ? ?

Haftanın Konuğu : Puurple - üye olmuştu konuk olabilir.

Haftanın Üyesi : neppox yada SaMuRai

---> Yönetim Sohbet

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] özellikle sana herşey için teşekkür ederim verdiğin görevi elimden geldiğince yapmaya çalıştım ama artık devam edemicem yetkilerimi alırmısınız.

Hoşçakalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri