Yönetim Sohbet

Arkadaşlar telefonuma bu hafta sonu kavuşuyorum, wp'den yazdı iseniz görmüyorum. İyi telefon kullanıyorsanız kasko yaptırın sonra üzülmeyin benim gibi xD

Okul başlayınca bir tık yoğunlaştım.
Ediz yazmış ama ben de pm'den gönderdim şifreyi. xD

---> Yönetim Sohbet

Bu eski kullanılmayan hesaplar üzerinden "pump upp best crypto pumps on telegram !" paylaşımları ile ilgili yapılabilecek bir şey var mı ya? Ben konuları kapatıp geri dönüşüm kutusuna yolluyorum ama başka hesapla yeniden paylaşmaya devam ediyor. Hesaplar banlansa da bir şey değişmeyecek yani. Ayrıca hesapların imzasına da telegram linkini koyuyor onu da düzenleyemiyorum ben.
https://www.duslerforum.org/geri-donusum-kutusu/

Cevap: ---> Yönetim Sohbet

Bu eski kullanılmayan hesaplar üzerinden "pump upp best crypto pumps on telegram !" paylaşımları ile ilgili yapılabilecek bir şey var mı ya? Ben konuları kapatıp geri dönüşüm kutusuna yolluyorum ama başka hesapla yeniden paylaşmaya devam ediyor. Hesaplar banlansa da bir şey değişmeyecek yani. Ayrıca hesapların imzasına da telegram linkini koyuyor onu da düzenleyemiyorum ben.
https://www.duslerforum.org/geri-donusum-kutusu/

İmzalar için en güzeli sana Admin yetkisi vermek. Başka türlü düzenleme yapamazsın.
Ben şimdi mevcut olanları temizleyeyim.
Reklam konularını da bundan sonra tamamen silelim bence bir faydası yok nasıl olsa.

Heulwen'in hesabı nasıl dahil olmuş acaba ilk kez karşılaşıyorum.
[MENTION=37044]endLesS[/MENTION]

---> Cevap: ---> Yönetim Sohbet

İmzalar için en güzeli sana Admin yetkisi vermek. Başka türlü düzenleme yapamazsın.
Reklam konularını da bundan sonra tamamen silelim bence bir faydası yok nasıl olsa.

Yetki vermek sizin bileceğiniz iş benim için farketmez.
Silinse de bu kişinin hesapları alıp paylaşım yapmasına engel olamayacağız galiba. Her seferinde neredeyse başka hesapla geliyor.
Ayrıca imzalar dışında hesapların hakkında kısmındaki ICQ bilgisinde de aynı telegram linkini bırakıyor haberiniz olsun.

Cevap: ---> Yönetim Sohbet

Anlamadım olayı ben. Ne olmuş onun hesabına

Bizler kur’an’ý kimden öðreneceðiz?

Konunun başlığındaki problem bende mi görünüyor acaba??

+ Konu sahibi Haluk beyle daha önce soyism vermemesi konusunda uzun uzun bir tartışma olmuştu.
Soyismini vermesinde sakınca görmemiştik. Ama kişisel web adresi ile sosyal medya paylaşımı yapmış.
Konusunu düzenledim ama eski kurallar artık ne kadar geçerli bilemiyorum. Eski katı kurallar yüzünden zaten bir çok üyeyi ve aktifliği kaybettik neyse.

😂

---- Mesajlar Birleştirildi ----

@mortal00 tebrikler 👍

Eklemeden geçemedim 👍

Eski kuralların çoğu geçerli değil, üyelerin fotoğraflarını paylaşmaları ve kaldırmaları onlara kalmış.
Kişisel bilgileri de buna dahil edebiliriz ama oturup konuşup karar versek daha güzel olurdu. Kanaatim sosyal medya hesabı paylaşılacaksa bunu özelden yapmaları niyetinde olurdu fakat bunu da reklama çevirecek üyeler olabilir. Yine de konu içerisinde paylaşımlarda örneğin, ad soyad, sosyal medya paylaşım konusundaki kararı hep beraber alalım. Bunu okuyan eski kurallarla ilgili ne değişsin, ne kesinlikle değişmesin istiyorsa belirtsin konuşalım.
Web adresi konusu da artık reklama giriyor, biraz abartı olmaz mı? xD

Bizim çok değişikliğe ihtiyacımız var da, aktiflik lazım. Hem yönetimde hem üyelerde.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=166811]mortal00[/MENTION] [MENTION=37044]endLesS[/MENTION]

edit: Konu paylaşımlarında kişilerin kendi emeklerinin kaybolmaması adına ad soyad paylaşımında sakınca görmüyorum fakat bunun tamamen üyenin inisiyatifinde olduğu belirtilmeli ve sorumluluk kabul etmememiz gereken bir konu olur.
Site konusu mantıklı gelmiyor, sosyal medya için de üyeyle iletişime geçilebilir. Bilgi çağındayız, reklam yaratmadan iletişim kurulabilir.

---> Cevap: Yönetim Sohbet

Bizim çok değişikliğe ihtiyacımız var da, aktiflik lazım. Hem yönetimde hem üyelerde.

Genel olarak forumlara ilginin azalması söz konusu. Eski aktifliği bulunması zaten zor. Ancak gözlemlediği kadarıyla eski forum kültürü olan kişiler de dahil, insanlar yeni forumlara geçip orada kendine yer aramakta. Örneğin bu foruma görece daha yeni olan başka bir forumun da aktifliği git gide azalmakta oradan da insanlar daha da yeni başka foruma geçmekte. Bu nasıl ters çevrilip tekrar bu forumun aktifliği artırılabilir ya da bu mümkün mü pek bilemiyorum malesef. Keza buranın emektar üyeleri nadiren uğrasalar bile ya komple forumlardan uzaklaştılar ya da başka forumlara geçtiler.

Eski kuralların çoğu geçerli değil, üyelerin fotoğraflarını paylaşmaları ve kaldırmaları onlara kalmış.
Kişisel bilgileri de buna dahil edebiliriz ama oturup konuşup karar versek daha güzel olurdu. Kanaatim sosyal medya hesabı paylaşılacaksa bunu özelden yapmaları niyetinde olurdu fakat bunu da reklama çevirecek üyeler olabilir. Yine de konu içerisinde paylaşımlarda örneğin, ad soyad, sosyal medya paylaşım konusundaki kararı hep beraber alalım. Bunu okuyan eski kurallarla ilgili ne değişsin, ne kesinlikle değişmesin istiyorsa belirtsin konuşalım.
Web adresi konusu da artık reklama giriyor, biraz abartı olmaz mı? xD

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=166811]mortal00[/MENTION] [MENTION=37044]endLesS[/MENTION]

edit: Konu paylaşımlarında kişilerin kendi emeklerinin kaybolmaması adına ad soyad paylaşımında sakınca görmüyorum fakat bunun tamamen üyenin inisiyatifinde olduğu belirtilmeli ve sorumluluk kabul etmememiz gereken bir konu olur.
Site konusu mantıklı gelmiyor, sosyal medya için de üyeyle iletişime geçilebilir. Bilgi çağındayız, reklam yaratmadan iletişim kurulabilir.

Forum kültürü yok olup gidiyor. Şimdi herkes her konuyla ilgili forum açabiliyor bu sayede de insanlar bölünmeye gidiyor. Şuan ki düzende paylaştığımız konu ne olursa olsun Google indeksliyor bu bizim için bir artı.

Mesela 29 Mayıs'ta Dua Lipa'nın bir parçasının konusu açılmış Google hemen indekslemiş.

https://www.google.com/search?q=site%3Aduslerforum.org+Arrow+Dua+Lipa+-+Dance+The+Night+(From+Barbie+The+Album)&rlz=1C1CHZN_trTR1006TR1006&oq=site%3Aduslerforum.org+Arrow+Dua+Lipa+-+Dance+The+Night+(From+Barbie+The+Album)&aqs=chrome..69i57j69i58.3221j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Şimdi olay sadece rastgele konu açmak değilde belirli konular açıp insanları foruma tekrar dahil etmek ve bu kesin şu forumda vardır dedirtebilmek.

Ben eski üyeleri toparlayabilsek eski düzene dönebileceğini düşünüyorum. Eskileri toparlamanın yolu da her birine dm atmakla başlar. Bakalım eski aktiflerimizden kimler ne zaman girmiş birer dm atalım whatsapp numaramızı filan verelim görürlerse gelsinler whatsapp gibi bir yerde toparlar tekrar forumda aktiflik oluştururuz. Gerekirse eskisi gibi ufak tefek yarışmalar açarız.

Kuralları da aşan aşıyor zaten onu engellemek mümkün değil biraz. Şuan sıkı değil zaten ama esnemeyi iletişim konularında yapabiliriz.

Bizim aktiflikte forumda kimse yok diye böyle esniyor yoksa ben başka bir forumda zaten aktifim sürekli. Sohbet forumu değil orası teknik bir forum o yüzden.

[MENTION=166811]mortal00[/MENTION]

Çok yakıştı kırmızı olmak sana mortalcım. Hoş geldin, hayırlı olsun. xD

Bu mesajı gören diğer adminler ses versin hayatınız nasıl gidiyor nerelerdesiniz ya hu? :pp [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=166811]mortal00[/MENTION] [MENTION=37044]endLesS[/MENTION] [MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri