Yönetimden İstek

Serzenish44

Kayıtlı Üye
Şimdi konuyu niye geyiğe açtın diyecekler konuyu ben açınca ciddide olsag eyiğe dönüşüceğinden geyiğe açtım :3dtgy:

1. İlk isteğim şu profillere titreşim olmamı yaa yaz yaz yoruluyorum:

2: ikinci olarak pm süresi 30 olsun yönetimdekiler beklemeden cırt cırt yazıyo kanıma dokunuyo

3: avatarlar dokunmatik olsun

4: sitede olmadığımız zamanlar bildirimlerimiz sms ile tlfnumuza gelsin :D:D:D

5: arkadaş listemizden biri sitedemi diye aşşağıya kadar yormayın bizi oturum açtı uyarısı falan olsun

6:yatakta kahkaha atarak dönen kız ERkek smıleyi olsun :D

7: ilişki durumu biraz daha geniş olsun mesela yeni ayrılmış , ayrılmış ama aklı hala onda, hşşt yaklaşmayın , Şen dul vsvs biraz ufkunuz geniş olsun

8.Profillerimizde mozart falan çalsın biraz üyelerin ruhunu okşayın

9: [MENTION=36790]ozkan[/MENTION] bunları yaparsan sana tag ekleyecem söz veriyorum :zuha:

---> Yönetimden İstek

Biliyorum Da neden bu kadr c,dd,ye aldınız anlamadım Geyik Bölümüne actım geyik yapıyorum yanı :=(

---> Yönetimden İstek

Oraya bir de şunu ekle ;

Birinin profili üzerine gidince Gangnam style parçası çalsın :R

---> Yönetimden İstek

Şimdi konuyu niye geyiğe açtın diyecekler konuyu ben açınca ciddide olsag eyiğe dönüşüceğinden geyiğe açtım :3dtgy:

1. İlk isteğim şu profillere titreşim olmamı yaa yaz yaz yoruluyorum:

2: ikinci olarak pm süresi 30 olsun yönetimdekiler beklemeden cırt cırt yazıyo kanıma dokunuyo

3: avatarlar dokunmatik olsun

4: sitede olmadığımız zamanlar bildirimlerimiz sms ile tlfnumuza gelsin :D:D:D

5: arkadaş listemizden biri sitedemi diye aşşağıya kadar yormayın bizi oturum açtı uyarısı falan olsun

6:yatakta kahkaha atarak dönen kız ERkek smıleyi olsun :D

7: ilişki durumu biraz daha geniş olsun mesela yeni ayrılmış , ayrılmış ama aklı hala onda, hşşt yaklaşmayın , Şen dul vsvs biraz ufkunuz geniş olsun

8.Profillerimizde mozart falan çalsın biraz üyelerin ruhunu okşayın

9: [MENTION=36790]ozkan[/MENTION] bunları yaparsan sana tag ekleyecem söz veriyorum :zuha:

Komik.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri