Zeta kapısı taktikleri

Doubleist

Kayıtlı Üye
TAKTİK 1 :

Biliyorsunuz ki Zeta kapısı Havoc (diroit) tasarımı veriyor.
Bunun da şansı %33 ...
Benim bir abim keşfetti bu taktiği sağolsun benimle paylaştı, ben de sizlerle paylaşıyorum.

Not'lar genellikle yazının sonunda verilir ama ben şimdiden vermekte yarar var diyerekten yazıyorum :)

Not : Zeta zaten kolay bir kapıdır, kapıdan atlayınca sakın yarısını da yarın yaparım diyerekten kapıdan çıkmayın, girdiğiniz zaman hiç hangara dönmeden kapıyı bitirin.

Not 2 : Sakın tasarım değiştirmeyin.

Not 3 : Önceden havoc tasarımlarınız var ise onları çıkarın.

2. devoruer bölümünde Sibelonitler geldiğin de Devoruer'e sıkarak Sibelonitlere patlayın.
Evet, doğru hangara gideceksiniz ama dediğim gibi sakın ola ki tasarım değiştirmeyin !

Tekrar Zeta kapısına atlayın, 4-5 tane dalga geçicek ama yaratık gelmeyecek ve sistem otomatik ödüllerinizi verip sizi hangar'a atacak. Ondan sonra oyununuzu tamamen kapatın anasayfayı, internet tarayıcınızı falan, hatta o ara çerezlerinizi de temizleyebilirsiniz. 2-3 dakika bekledikten sonraa hesabınıza yeniden girin.

%100 verecek diye bir şey yok, fakat abim denedi 4/5 yaptı. 1 tanesini vermemesinin sebebi ise Havoc tasarımlarını çıkarmayı unutmuş, en azından biz öyle düşünüyoruz :)

TAKTİK 2 :

Bu taktik hakkında pek bilgi sahibi değilim kulağıma bugün geldi, bana biraz da saçma geldi ama yine de sizinle paylaşmak istedim ;

Zeta kapınızı açtıktan sonra Havoc'larını (eğer var ise) çıkartın ve 3 gün boyunca havocsuz dolaşın. 3 günün ardından Zeta kapısına atlayın (havoclarınızı takmadan)
2. Devoruer'i de kestikten sonra tam ödül vereceği zaman Ema atın, o zaman da veriyorMUŞ.

Taktik henüz denenmemiştir, herhangi bir garantisi yoktur.

ALINTI DEĞİLDİR.

Son düzenleme:
---> Zeta kapısı taktikleri

Allah senden razı olsun kardeş 2 havocum vardı senin taktiğini denedim 2 kapı yaptım 4 havocum oldu.Şimdi 5. ve 6. cısı açık onları yapamaya çalışıyorum işe yararsa yine yazarım..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri