Günün Sözü

---> Günün Sözü

Hayat yaşamaya değer olsaydı, doğarken ağlamazdık...
Ve yaşarken temiz kalsaydık, ölünce yıkanmazdık!

Necip Fazıl Kısakürek

---> Günün Sözü

Kendine değer ver ve gönlünü olgunlaştır. Çünkü sen bedeninle değil, ruhunla insansın!

Mevlana~

---> Günün Sözü

::: Bu kül tablası kaçıncı kez yattı sigara altına söyle her nefeste kaç adim yanaştım tahtıma ? :::

---> Günün Sözü

Bir bilge der ki: "Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir. Ona bir ev verirsiniz, size bir yuva verir. Ona sebze verirsiniz, size yemek verir. Ona bir gülücük verirsiniz, size kalbini verir. Kendisine verileni,çarpıp çoğaltarak geri verir. Bu yüzden ona çamur atarsanız,karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazır olun."

Bu kadar büyütme kendini,
En fazla sevebildiğim kadarsın,dahası yok..

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Günün Sözü

Bu güçsüzlüzlüge güç yetirmek inan beni asan bir sey

Yaptiklarini bilip hala senden caymamak garip bir sey

---> Günün Sözü

Boğaz köprüsünün altına Fernando Muslera'yı koy , intihar edeni bile tutar :)

---> Günün Sözü

Bazı insanları sadece son sözleriyle hatırlarsınız, öncesi hiç olmamış gibi.

---> Günün Sözü

Leyla'ya sormuşlardı hani bir gün, "Sen mi Kays'ı daha çok sevdin; yoksa o mu se...ni sevdi?" diye. "Elbette ben onu daha çok sevdim!" demişti Leyla, Kays adını duyar duymaz gözünden yaşlar boşanarak, "Elbette ben daha çok sevdim!" "Nedir delilin, nasıl ispat edersin onu daha çok sevdiğini, üstelik o senin için çılgınlığa varmış, aklını yitirmiş Mecnun olmuşken?" O vakit Leyla ağlayarak: "Dostlar!" demişti, "Sırdır ki gizli gerektir, sevgilinin adını bile düşürmek, hakikatte ayıptır. Kays bir dağ delisi gibi davrandı, gitti sahralarda çöllerde aşkımızı ona buna anlattı, bense kimseciklerle paylaşmadım onun sevgisini, içimde büyüttüm, büyüttüm, büyüttüm... Budur ki benim onu daha ziyade sevdiğime delildir."

---> Günün Sözü

Böyle dehşetli bir asırda insanın en büyük meselesi, imanını kurtarmak yada kaybetmek davasıdır..

Bediüzzaman Said Nursî

---> Günün Sözü

Hüzünle Titreyen " Gönüle " İnce Bir " Ah '' Dokunur . .
" Kalbi " Kırık Olanın Kalbine " ALLAH " Dokunur . .

---> Günün Sözü

Hayat kısa gelen bir battaniye gibidir. Yukarı çekersin ayak parmakların isyan eder,aşağı çekersin omuzların titrer.
Ama yine de,neşeli insanlar dizlerini karınlarına çeker,rahat bir uyku uyumayı başarır..

Can DÜNDAR

---> Günün Sözü

Sevgililer gününü, dogum gününü, babalar gününü belki bensiz kutlayacaksin sevgilim;
Ama hesap gününü beraber kutlayacagiz - Haberin olsun..

---> Günün Sözü

Biz önceden küçük şeylerle mutlu olan insanlardık. Sonra aklımıza sevda diye bir şey soktular, toparlanamadık.

---> Günün Sözü

Hayatta en erken kaybettiğimiz ve eksiğini en çok duyduğumuz şeydir "Güven"..!

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri