Hayaldi gerçek yoktu ..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Hayaldi gerçek yoktu ..!

Coşmuş yine bazıları. Yüzde 50 az geldi galiba. Siz hasetlerinizden bi taraflarınızı tutamadukça Ak Partinin oyu yükseliyor. On yıldır aynı çöplükte eşinenler biraz kafalarını kumdan çıkarıp etraflarına bakarlarsa memlekette neler olup bittiğini pkk nın neden kuduz it gibi saldırdığını belki görebilirler. Tabi görmek için bakmak, bakmak için de at gözlüklerini çıkarmak lazım.

Sordum, sen nasıl inanıp böyle konuşuyorsan onlar da öyle konuşup böyle inanıyorlarmış ...

Onlar da biraz akıl çalıştırsınlar da yaptıkları istatistikler inandırıcı olsun.En azından 20-30 yıl öncesinden başlasınlar ve 0 şehit deyip AKP başa geçtiği zaman şehitlerimizin sayısını artmış gibi göstermesinler.İktidar partisini kötülemek için o mübarekleri kullanmasınlar.

20-30 yıl öncesine gitmeye ne gerek var? kimse size bir tek akp döneminde şehit verildi demiyor zaten, 2000 öncesinde de şehitlerimiz oldu ve en şiddetli çatışmalar 1993-1995 arasında oldu.Ancak burada 2000-2001 yılında hiç şehit verilmemiştir diyor ve akp başa geldikden sonra artan şehit sayılarını veriyor.

Kimisi der akp'yi başarısız göstermek için gizli örgütlerin işi.

Kimisi der akp'nin özerklik için zemin hazırlaması.

Ama şu bir gerçek ki akp terörde sınıfta kalmıştır.Başarısız olmuştur.

20-30 yıl öncesine gitmeye ne gerek var? kimse size bir tek akp döneminde şehit verildi demiyor zaten, 2000 öncesinde de şehitlerimiz oldu ve en şiddetli çatışmalar 1993-1995 arasında oldu.Ancak burada 2000-2001 yılında hiç şehit verilmemiştir diyor ve akp başa geldikden sonra artan şehit sayılarını veriyor.

1999 yılında PKK kendini fes etme kararı aldı.
2000 yılında 0 şehit.
2001 yılında 0 şehit
AKP hükumeti başlıyor...
.........2002 de 13 şehit,
2003 de 21 şehit,
2004 de 73 şehit,

Bu ne anlama geliyor ?

Onlar da biraz akıl çalıştırsınlar da yaptıkları istatistikler inandırıcı olsun.En azından 20-30 yıl öncesinden başlasınlar ve 0 şehit deyip AKP başa geçtiği zaman şehitlerimizin sayısını artmış gibi göstermesinler.İktidar partisini kötülemek için o mübarekleri kullanmasınlar.
katılıyorum efendim.

erdoğan türkiyenin başına geçtikten sonra şehit sayısı artmış. nedeni gayet açık,(VARSAYIMDIR) teror örgütü erdoğan'a teklif yaptı ama erdoğan kabul etmedi kovdu onları. bunlarda "erdoğan milletin başına geçti şehit vermeye başladık" demeleri için her yıl şehit vermeye başladık. kaleyi içten fethediyorlar.

anlamak istediğiniz gibi bakmayın olaylara. tarafsız ve gerçekçi bakın, her noksanlığı herşeyi düşünen siz, gerçeği bulmaya hiç çalışmıyorsunuz, aslında biliyorsunuz belki ama işinize gelmiyor. :8: meyve veren dalı taşlıyorsunuz

erdoğan türkiyenin başına geçtikten sonra şehit sayısı artmış. nedeni gayet açık,(VARSAYIMDIR) teror örgütü erdoğan'a teklif yaptı ama erdoğan kabul etmedi kovdu onları. bunlarda "erdoğan milletin başına geçti şehit vermeye başladık" demeleri için her yıl şehit vermeye başladık. kaleyi içten fethediyorlar.

anlamak istediğiniz gibi bakmayın olaylara. tarafsız ve gerçekçi bakın, her noksanlığı herşeyi düşünen siz, gerçeği bulmaya hiç çalışmıyorsunuz, aslında biliyorsunuz belki ama işinize gelmiyor. :8: meyve veren dalı taşlıyorsunuz

Erdoğan bunlara elmalı şeker sundu ( Kürt açılımı) ardından elmasını kendi yedi sapını bunlara uzattı bunlarda sapın ucundaki elmadan azcıkta bize ver dediler desek :)

ama erdoğan kabul etmedi kovdu onları.

HABUR GÜMRÜK KAPISI

5d5f76340cf775304ddc66fb84635662_1271690445.jpg

Coşmuş yine bazıları. Yüzde 50 az geldi galiba. Siz hasetlerinizden bi taraflarınızı tutamadukça Ak Partinin oyu yükseliyor. On yıldır aynı çöplükte eşinenler biraz kafalarını kumdan çıkarıp etraflarına bakarlarsa memlekette neler olup bittiğini pkk nın neden kuduz it gibi saldırdığını belki görebilirler. Tabi görmek için bakmak, bakmak için de at gözlüklerini çıkarmak lazım.

Bak sen bile kendini görmüyorsun demek ki görme problemi var söylediğin sözlerde usta :)

Altta ki cevabı okuyunuz gerekli kanıya orda varırsınız görüş açınız güzelse tabi ..

:)

Vatan Sağolmasın ..

konu için teşekkürler
+rep

Rica ederim .. Teşekkürler ..

Terör veren dalı taşlamıyoruz evet xD Resim de ki gibi kafileyle karşılıyoruz maşallah ..

Öyle görmek istersen öyle görürsün tabi ..
AKP değil asıl neden .
Bizi birbiriMize düşürmeye çalışıyorlar sadece..
Başarmışlar da .

Terör konusunu bir anda akp şunu yaptı bunu yaptı diye yorum yapanlar var.

Konu Akp'nin siyasi hareketleri değil. Eğer bunu konuşacak olursanız Chp ve Mhp'nin mecliste sadece Muhalefet olduklarını gündemdeki olayları hatırlatmaya çalıştıklarını söylemeden geçmeyin.

Terör konusunda yorum yapın yapacaksanız. Konuyu saptırıp kişisele dökecekseniz Sohbet bölümümüze yatay geçiş yapabilirsiniz.

Bak sen bile kendini görmüyorsun demek ki görme problemi var söylediğin sözlerde usta :)

Altta ki cevabı okuyunuz gerekli kanıya orda varırsınız görüş açınız güzelse tabi ..

:)

Vatan Sağolmasın ..

Rica ederim .. Teşekkürler ..

Terör veren dalı taşlamıyoruz evet xD Resim de ki gibi kafileyle karşılıyoruz maşallah ..

Silent nickli arkadaşımızın yorumunu onaylıyorsan sana sorayım ona sorduğum soruyu.

Arkadaş "kimse size bir tek akp döneminde şehit verildi demiyor " demiş.Senin açtığın konuda 2000 ve 2001 yıllarında 0 şehit olduğu 2002 yılında yani AKP hükümetinin başa geçtiği zamanda 13 şehit verdiğimiz ve ilerki yıllarda bu sayının arttığını belirten bir istatistik görüyorum.(Tabi gerçek bir istatistik değil orası ayrı.)Buda demek oluyorki senin açtığın konuya göre şehit vermeye AKP hükümeti zamanında başlanmış.

Şimdi söyler misin eğer öyle birşey demiyorsa kimse neden konuda AKP başa geçince şehit sayısı 0 dan 13 çıkmış gibi gösteriliyor?Silent nickli arkadaşımız konuya göz gezdirmiş mi acaba?Sende onun "kimse size bir tek akp döneminde şehit verildi demiyor" cümlesine katılıyor musun?

Bende kendim cevap veriyorum ; evet Akpyi eleştiriyorum bu konuda ve haklı gördüğüm konularda da, evet gerçek istatistik değil çünkü medyaya yansımayan oranda daha çok şehit veriliyor ve o gerçek olmayan istatistiklere göre o yıldan başlayarak bu söylenmiştir.. Ki Terör Akp zamanında artmıştır bunu inkar edenler kendi adlarından da şüphe etsinler ..

Bi şehitler üzerinde Siyaset yapmadığınız kalmıştı .
Yazık .
Eger AKP çok şehit veriyosa , ülkenin %60 ı sizin partiniz neyse onu seçseydi de hiç şehit vermeseydiniz ..Eger mümkünse tabi .

''O şutu çekip golü atamıyorsan öyle oturduğun yerden konuşma ..

Bende kendim cevap veriyorum ; evet Akpyi eleştiriyorum bu konuda ve haklı gördüğüm konularda da, evet gerçek istatistik değil çünkü medyaya yansımayan oranda daha çok şehit veriliyor ve o gerçek olmayan istatistiklere göre o yıldan başlayarak bu söylenmiştir.. Ki Terör Akp zamanında artmıştır bunu inkar edenler kendi adlarından da şüphe etsinler ..
Akpdende şüphe etmiyorum kendi adımdanda...

Bi şehitler üzerinde Siyaset yapmadığınız kalmıştı .
Yazık .
Eger AKP çok şehit veriyosa , ülkenin %60 ı sizin partiniz neyse onu seçseydi de hiç şehit vermeseydiniz ..Eger mümkünse tabi .

''O şutu çekip golü atamıyorsan öyle oturduğun yerden konuşma ..

Fazla şarkı sözü yazıp çizme ben parti tutmuyorum git o parti tutanlara lafını söyle yeğen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri