İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey Kalmasın..

Sevdiğimiz insanlar elimizi tuttuğunda iyileşiriz biz.İlaç merhametten sonra gelir.

Erkek adamın Erkek Evladı Olurmuş :) Hayırlısı ile gel oğlum

Delireceğim. Bu ülke öyle çok korkutuyor ki beni. Yatağımdan çıkmak istemiyorum. Reşit olmayanları bile koruyamayan yasalar 20. yaşımın 6. gününde beni nasıl korusun? Oyle sahipsiz ve oyle umursanmıyoruz ki! Oyle baskalarinin yerine utanmaya oyle baskalarinin yerine korkmaya alıştık ki.. Ah ulan. Lanet olsun boyle meclise! Lanet olsun boyle ulkeye! Vatanim dedigim o toprağın uzerinde devletim dedigim vekilim dedigim o adamlar nerede? Kitaplarda okuduğum o halk için uğraşanlar mı bunlar? Bunlar nasıl geldi o kahramanların yerine! Nasıl oldu da önerebildiler böyle iğrenç bir şeyi! Buna cürret bulmak ayrı bir rahatlık bunu gerçekten istemek apayrı bir edepsizlik! Yazıklar olsun size de sizin gibi düşünenlere de.. Kıyıyorsunuz çocuklara! Size kıymayı dusunemeyen o minik ellere kiyiyorsunuz! O minik ellere çarşafları sıktırdınız,simdi evlenmeye çalışıyorsunuz!

LANET!

Son düzenleme:

[MENTION=172053]Tianhe[/MENTION] sana seslendim ama çıkmam lazım kuzu pardon :)
[MENTION=7726]yusuf[/MENTION] gelirim yine Rabbime emanetsin :) görüşürüz ßß

15037348_1136809199748875_5136449742415861181_n.jpg

Çocukların hayatlarını ellerinde oyuncak edenler! Her birinizin en büyük acıları çekmeniz için dua ediyor olacağım.
Sonumuz hayır olsun iyice sapıttılar! Pedofililer özgür olmamalı!

Bazı İnsanlara Hakettiğinden Fazlasını Veriyorum... Her Defasında Bunu Yapıyorum... Elimdede Koca Bir Hiç Kalıyor...

Bunu Bile Bile Yapmaktan Çok Sıkıldım...

Yapıyorum ;
Saf Olduğumdan ya da Kimin ne olduğunu bilmediğimden değil İNSANLIĞIMDAN !

Şu an ona sarilmaya ihtiyacim var.Yattiğim yerde bana sarilir uyurdu.Allah'im neden kollarim boş,neden her gece yastiğim islak neden?

Biz küçük gelinler özgürlüğün ve onca masum duygunun katilliğinin simgesidir diyoruz, hükûmet ne yapıyor. Ya ben ne diyeyim. Kime diyeyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri