Katılmak isteyen varsa buyursun

---> Katılmak isteyen varsa buyursun

Bunu palyacomutsuz abiyle evlendirip , iki mutsuzdan bi mutlu cikaralim derim .))) Bacim söyle kötüyüm,böyle fenayim diyorsunda, kendine bakim yapacak kadar istek ve forumda resmini paylasacak ladar özgüven sahibi olman inandirici degil .) Benim moralim bozuk olunca sacimi bile taramadigimi düsünürsek,senin intihari düsünürken hint fakiri gibi gezmen gerekmez mi ? .)

doğrudur evet.. bekar bir kişi dediğin erkek hiç mi bir kızın günahına girmedi kardeşim? emin ol ki bundan 7-8 sene önce kesinlikle,ölümüne, bakir bir kızla evleneceğim oluyordu fakat devir değişti dünya değişiyor.. tabikide önceliğim bakir olucak fakat ne bakirler görüyoruz :eek: o yüzden sen o güzel canını sıkma dostum :) iyi ve içten birisine benziyorsun seni üzeni merak ettim doğrusu ;)

Elbetteki girmiştir , peki kızda mı değişti neden o tercihin değildi ? Aynen dostum o gördüklerinden burdada var benim parmakla gösterildiğim şu evlendi ama temiz kız pozisyonunda olmama seviniyorum.beni üzen :) aslında pekte merak edilecek yanı yok onunda beni döverken sakat etmesi için geçerli sebepleri vardır elbet, sadece ailesi içki ve dayaktan dağılmış , ailenin tek kızı ve tek evladı olan birini, ona defalarca kredi cekip online oyunlarının borçlarını ödeyen , ailesinde görmediği hayatı yaşatan ona 2 tane araba alan kadının özgürlük istemesi nefes almaya çalışırken böyle dört duvar arasında kalmasını kaldıramıyorum ?

Kusura bakmam eleştiri bekliyorum.dediklerin kıskançlık evet var allahtan uzaklaşmışlık aslında belkide hiç secdeye dert yanmadım ama isyankarlık olması gereken birşey bnm hayatımda inanki geçerli sebeplerim var şöyle söylemeliyim bu sebepleri yaratan annem babam ve duvarlarım var
Hayatı nasıl düzelte bilirim 1 tane bile arkadaşım yok
İnsanın gözü gerçeklerde olması lazım demişsin tam olarak neyi kast edipte yazdın bilmiyorum ama ben gerçek olan bi arkadaşlık belki bi ses bir nefes arıyorum ferrari porsh felan değil ki ama istediğim :(
Belkide mutluluğun ölümde olduğunu zannetmemden geçiyor bu düşünce neden biliyor musun bir onu yaşamadım çünkü ama haklısın biliomusun birgül ölmek kurtulmak aslında ama tekrarlıyorum o duyguyu bilmediğim için belkide mutluluğu orda arıyorum ?

kendne acimayi birak aciz biri gibi davraniyorsun
hayati yasayan sensin o dostlar degil
ve gercekten komiksin
bir forumda gecenin bir saatinde brya dert yaniyorsun
insan az biraz şükretse keşke
başında damın var
aç değil açıkta değilsin
bunları yazabiliyorsa elin tutuyor
git iş bul kendine.
tekirdağ gibi bir yerde iş bulamama saçma olur
anne- baba- dost- eş yalan bunlar.
hyaır onlar ne yapabilirki sana.
bir destek çıkar iki destek
3.de kapı önü yine...

Bunu palyacomutsuz abiyle evlendirip , iki mutsuzdan bi mutlu cikaralim derim .))) Bacim söyle kötüyüm,böyle fenayim diyorsunda, kendine bakim yapacak kadar istek ve forumda resmini paylasacak ladar özgüven sahibi olman inandirici degil .) Benim moralim bozuk olunca sacimi bile taramadigimi düsünürsek,senin intihari düsünürken hint fakiri gibi gezmen gerekmez mi ? .)

bunlar yeni moda :kikiki:

Tmm cnm tmm sen burdan yürürsün artık böyle devam et
Sana şunu söylemek isterim SON OLARAK ben düşüncelerimde böyle karmaşığım ya aksine o gördüğün kadın ayakta durmaya çalışıyor ve zaman durmadıkçada böyle olmak zorunda yoksa soluğu nerde alacağımı iyi biliyorum
Ama senin belli ki çektiğin en büyük dert sevgiliciğin aldatmış
Neyse fikir ayrıcalığı işte saygı duyarım iyi geceler

Elbetteki girmiştir , peki kızda mı değişti neden o tercihin değildi ? Aynen dostum o gördüklerinden burdada var benim parmakla gösterildiğim şu evlendi ama temiz kız pozisyonunda olmama seviniyorum.beni üzen :) aslında pekte merak edilecek yanı yok onunda beni döverken sakat etmesi için geçerli sebepleri vardır elbet, sadece ailesi içki ve dayaktan dağılmış , ailenin tek kızı ve tek evladı olan birini, ona defalarca kredi cekip online oyunlarının borçlarını ödeyen , ailesinde görmediği hayatı yaşatan ona 2 tane araba alan kadının özgürlük istemesi nefes almaya çalışırken böyle dört duvar arasında kalmasını kaldıramıyorum ?
sanal alem burası inanmak zor ama gerçekten dediklerin doğruysa hedef göster enkaz iste ;) kadına el kaldıranın bizim nezdimizde affı yoktur.
Umarım ya abartıyosundur ya da gerçek değildir bu yaşadığın!

Tmm cnm tmm sen burdan yürürsün artık böyle devam et
Sana şunu söylemek isterim SON OLARAK ben düşüncelerimde böyle karmaşığım ya aksine o gördüğün kadın ayakta durmaya çalışıyor ve zaman durmadıkçada böyle olmak zorunda yoksa soluğu nerde alacağımı iyi biliyorum
Ama senin belli ki çektiğin en büyük dert sevgiliciğin aldatmış
Neyse fikir ayrıcalığı işte saygı duyarım iyi geceler

Allah seni daim güldürsün hay cok yasa emi .)) Bacim arada nokta koy cümle aralarina nefes al .) Soluksuz yazip gidiyosun valla okumaya üseniyorum .) Bana sahici derdinle gel seninle oturup aglamazsam insan degilim! Ama uyduruk dertlerle,bi ton boyali,pozlu resminle 'kücük Ceylan'' i oynayip elalemi kendine güldürme .)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri