Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] demeyin öyle yaa :s unutmadım aceleyle açtım konuyu ya :s

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] sana da o kadar sordum yani

---> Not Bırakalım

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] [MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Bende sizi özledim Aslıcım ve Barışcım ama malesef artık yokuz...Nadiren de olsa gelip etiketlere bakarım gönüller bir olsun ne diyelim...

Hayırlısı böyleymiş deyip susmak lazım bazen...Susmak lazım ki çok konuşup degerimizi düşürmeyelim, kötü söz söyleyip yüz yüze bakamayacak hale gelmeyelim...Ne demiş bir hadis-i şeriflerinde Peygamberimiz(s.a.s) Haksızken munakaşayı terkedene cennette bir agaç verilir...Haklıyken munakaşayı terkedip susana istese neler verilir varın onu siz düşünün...Meal olarak böyleydi yanlış hatırlamıyorsam...Bu sebepledir sessiz kalışım bilinsin...Hakkım herkese helaldir herkes de bana hakkını helal etsin inşallah...

[MENTION=157575]She`[/MENTION] [MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] [MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] yesillim ) @ LaZZkopateLLa ve etiketleyemedigim diger arkadaşlar etiketleriniz cicekleriniz herşey için teşekkür ederim...Her daim gönlümdesiniz bilesiniz...Allaha emanet olun

---> Not Bırakalım

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] ne küs kalması ablası cocukmuyuz biz ? benim kendi fikrim ve uygun gördügüm birşeydi dogru olduguna inandıgım şeyi yaptım...bu kadar basit

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] bu yaptıgınız küs kalmaktanda kötü forumda takıldıgım nadir insanlardınız sızde gıttınız ya gozunuzu sevıyım madem cocuk degılsnız nıe boyle yapıonuz

---> Not Bırakalım

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] bir gün bir yerde karşılaşırsak anlatırım...ben şimdi çıkıyorum iyi bak kendine oldu mu seviliyorsun özleniyorsun unutma..

---> Not Bırakalım

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] sence bu şarkı biz kız sesi için uygun mu ve dansı ?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri