ölümden sonra hayat var mı

---> ölümden sonra hayat var mı

Gereken her cevabı Direniş vermiş zaten ben daha ne yazıyım ki ?
Sözlerime takıyorsunuz diyor ya. Gözlüklere de takıyoruz aslında doğru diyosun :D

Tabii ki var ama iyi rahat eder,kötü yanar şeklinde değil.Her şey o kadar basit değil.Dünyada iyi veya kötü gibi bir kavram yoktur,olumlu veya olumsuz gördüğümüz her şey gerekliliktir.Yani cezalandırılma gibi bir durum da olamaz.

Bu bedeni terkediş sonrası ise evrim durumuyla alakalıdır.Kimi varlıklar evrimleri için farklı alanlara gönderilecek kimileri ise daha büyük oynayacak.Herkes için geçerli tam olarak net bir ölüm sonrası yok.

Ay kusura bakma ama cok komik yaaa:D FeLsefe yapmışın restmen. Bir kere iyi düşünsen qerceqi iyi qörürsün
Tabiikide öLümden sora hayat war hatta qercek hayat orda basLıyor ve hic bitmemek üzere

Ay kusura bakma ama cok komik yaaa:D FeLsefe yapmışın restmen. Bir kere iyi düşünsen qerceqi iyi qörürsün
Tabiikide öLümden sora hayat war hatta qercek hayat orda basLıyor ve hic bitmemek üzere

Sen sadece bir kere düşünmüşsün demek ki ölünce köprüden falan geçildiğine inanıyorsun:D Gerçi anlıyorum neler hissettiğini eskiden ben de seninkiler gibi şeylere inanırdım,anaokulundayken falan:D.

Son düzenleme:

Tabii ki var ama iyi rahat eder,kötü yanar şeklinde değil.Her şey o kadar basit değil.Dünyada iyi veya kötü gibi bir kavram yoktur,olumlu veya olumsuz gördüğümüz her şey gerekliliktir.Yani cezalandırılma gibi bir durum da olamaz.

Bu bedeni terkediş sonrası ise evrim durumuyla alakalıdır.Kimi varlıklar evrimleri için farklı alanlara gönderilecek kimileri ise daha büyük oynayacak.Herkes için geçerli tam olarak net bir ölüm sonrası yok.

Sen bu gibi bilgileri nerden ögrendınn veya nerde yazıyor hangı kıtapta benım bıldıgım kurani kerımde bole bı yazı gecmıyor

Sen bu gibi bilgileri nerden ögrendınn veya nerde yazıyor hangı kıtapta benım bıldıgım kurani kerımde bole bı yazı gecmıyor

1.si ben bu bilgileri zaten biliyordum,2.si parapsikoloji ile çok içli dışlıyım tıpkı ailem gibi.Bu bilgilerimi nasıl tazelediğimi anlatsam salladığımı düşünürler,gereksiz o yüzden.Kur'an'ı Kerim'de bu tür bilgilerin çok yüzeysel halleri yazıyor.

Ya ARkadaşş hayret edıyorum sana Nerde yasıyorsun Ne yapıyorsun NeRelere el uzatıyosun Bilgilerin Çok Yanlış ..

Yüzüne Bakan Adam SAnır Beee Nasil Bi İnsansınn Sen Kime tapıyosun ne okuyosun Kimin kulusun Halen İnkar Ediyosun Allahın Gonderdigi seyleri

©ﻕΞתς яΞiš;1737069' Alıntı:
Yok dövmeyeceğim. Sen kabul et ben İstanbul'a da gelmeye hazırım. Ne yapacağımı geldiğimde konuşuruz ? Varmı o kadar yüreğin ? Ben senin ağababalarını bilirim , sen kabul et hele...

Genç Reis şu konuları kişiselleştirmekten vazgeç artık.Ben seninle niye görüşeyim ya?Hani konuşulabilecek bir adam olsan bir dakika durmam başımın üstünde ama sen konuşulabilecek biri değilsin ki.

off niye farklı düşüncelere bukdar sertsiniz. Birbirimizi dinlemek ve anlamak için açılmış bu konular biz kavgalar edelim tehtidler savuralım diye değil. Karşılıklı birbirimiz anlayıp empati yapabilelim diye. lütfen !!

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri